d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev13637383940376Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
May 15 2009 07:58am
Quote (ajronmen123 @ Fri, 15 May 2009, 14:55)
słucha ktoś tu folk metalu?
czy wszyscy tylko speed, trash, power, black itp...


finntroll i korpiklaani, ale planuje sie obeznac z eluveiete. ;] Nic poza tym ;]
Member
Posts: 34,957
Joined: Jun 29 2007
Gold: 3,537.58
May 15 2009 07:58am
a tak do tematu
to co myslicie o plycie gnr 'Chinese Democracy' ?
moim zdaniem jest nie warta uwagi nawet ~~
chcialem zeby kontunowali to co bylo w latach 80'
ale jednak to nie to samo .... wraz z odejsciem z zespolu Slasha i nie tylko jego , ten zespol stracil swoj nie zwykly i nie powtarzalny urok oraz styl :<
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
May 15 2009 08:00am
Quote (gzeslaf @ Fri, May 15 2009, 03:56pm)
jeśli już to thrash ;D

nie wiem zbytnio co to folk metal.
http://www.youtube.com/watch?v=sFBHnIk6ZDo
ale to bardzo lubię, jaki to gatunek? ;D


wiem że thrash "h" połknąłem :)

to chyba będzie gothic metal :)

e: co do chinese democracy to sie zgadzam że nie warta uwagi... niestety :(

This post was edited by ajronmen123 on May 15 2009 08:03am
Member
Posts: 1,776
Joined: Mar 2 2005
Gold: 151.31
May 15 2009 08:02am
Quote (ajronmen123 @ Fri, 15 May 2009, 15:55)
słucha ktoś tu folk metalu?
czy wszyscy tylko speed, trash, power, black itp...


Thyrfing, Turisas, Storm, Skyclad, Cruachan, Elvenking, Stille Volk, Alkonost, Moonsorrow (niektóre płyty), Finntroll (!!!), Hollenthon.
Szczególnie polecam hollenthon i Finntroll.

A jak ktoś chce totalną extremę, to proponuję Anaal Nathrakh. Znajdźcie sobie utwór "Pandemonic Hyperblast"

Member
Posts: 6,180
Joined: May 19 2007
Gold: 24.00
May 15 2009 08:05am
Quote (daniell_p @ Fri, May 15 2009, 03:02pm)
Thyrfing, Turisas, Storm, Skyclad, Cruachan, Elvenking, Stille Volk, Alkonost, Moonsorrow (niektóre płyty), Finntroll (!!!), Hollenthon.
Szczególnie polecam hollenthon i Finntroll.

A jak ktoś chce totalną extremę, to proponuję Anaal Nathrakh. Znajdźcie sobie utwór "Pandemonic Hyperblast"


a Haggard?
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
May 15 2009 08:05am
Quote (daniell_p @ Fri, May 15 2009, 04:02pm)
Thyrfing, Turisas, Storm, Skyclad, Cruachan, Elvenking, Stille Volk, Alkonost, Moonsorrow (niektóre płyty), Finntroll (!!!), Hollenthon.
Szczególnie polecam hollenthon i Finntroll.

A jak ktoś chce totalną extremę, to proponuję Anaal Nathrakh. Znajdźcie sobie utwór "Pandemonic Hyperblast"


a Korpiklaani nie :cry: ?
ten Anaal Nathrakh to raczej już nie dla mnie :)
Member
Posts: 28,907
Joined: Dec 21 2005
Gold: 7,352.78
May 15 2009 08:08am
jebac to wasze walenie w gary
Member
Posts: 1,776
Joined: Mar 2 2005
Gold: 151.31
May 15 2009 08:22am
Quote (Fatality-SoF @ Fri, 15 May 2009, 16:08)
jebac to wasze walenie w gary


Jebać kretynów, którzy wypisują bezsensowne posty.

Nie wymieniłem Korpiklaani, tak jak wielu innych, bo pisałem z głowy, bez namysłu. Nawiasem mówiąc, Korpiklaani nie za bardzo mi podchodzi.
Member
Posts: 12,015
Joined: Apr 21 2009
Gold: 2.00
Warn: 100%
May 15 2009 08:22am
:o to jest świetne

Member
Posts: 700
Joined: Mar 18 2009
Gold: 0.00
May 15 2009 08:35am


:love:
Go Back To Polska Topic List
Prev13637383940376Next
Add Reply New Topic New Poll