Quote (czester666 @ Mon, 27 Apr 2009, 20:06)
http://img21.imageshack.us/img21/1359/p4240594.jpg
http://img518.imageshack.us/img518/7161/p4240592.jpg
z piątku (opijanie zakończenia roku szkolnego i zarazem liceum :P)
Cze czester.
Niedługo będę jechał do Poznania, to Ci napiszę PMa, żebyś tego dnia z domu nie wychodził.