☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
3698
3699
3700
3701
3702
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 552104
Replies: 40291
Track Topic
dawid9400
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold
:
Locked
Warn: 10%
#36991
May 28 2013 03:25am
Quote (Peja @ May 28 2013 09:14am)
Mysle czy sie przeniesc na East czy zostac na West!
Imo na east łatwiej wyjść, ale na wysokim elo na west wyższy poziom.
Grigo
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold
:
2,864.40
#36992
May 28 2013 03:26am
Quote (Peja @ 28 May 2013 11:14)
Mysle czy sie przeniesc na East czy zostac na West!
A mozna sie z east na west przeniesc za free?
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#36993
May 28 2013 03:28am
Quote (dawid9400 @ May 28 2013 09:25am)
Imo na east łatwiej wyjść, ale na wysokim elo na west wyższy poziom.
i tak nikt stad nie bedzie na poziomie challengera, wiec nie rozumiem tego argumentu
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#36994
May 28 2013 03:31am
Quote (Dreedeq @ 28 May 2013 10:28)
i tak nikt stad nie bedzie na poziomie challengera, wiec nie rozumiem tego argumentu
jest jedna osoba na diamond 1 80-90 pkt atm
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#36995
May 28 2013 03:58am
Quote (iRetwe @ May 28 2013 10:31am)
jest jedna osoba na diamond 1 80-90 pkt atm
taki juz jestem
Dreedeq
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold
:
16,656.50
#36996
May 28 2013 04:04am
Quote (iRetwe @ May 28 2013 09:31am)
jest jedna osoba na diamond 1 80-90 pkt atm
ktora nie moze wbic czelendzera i mi placze, hue xd
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#36997
May 28 2013 04:34am
Quote (Dreedeq @ 28 May 2013 11:04)
ktora nie moze wbic czelendzera i mi placze, hue xd
może wbije, życzę mu powodzenia
ja pewnie będę siedział na swoim goldzie, może kiedyś jakoś się uda plat wbic
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#36998
May 28 2013 04:35am
Quote (iRetwe @ May 28 2013 11:34am)
może wbije, życzę mu powodzenia
ja pewnie będę siedział na swoim goldzie, może kiedyś jakoś się uda plat wbic
jak nie grasz to sie nie dziw, ze siedziesz na goldzie xd
iRetwe
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold
:
0.00
#36999
May 28 2013 04:39am
Quote (DrCox @ 28 May 2013 11:35)
jak nie grasz to sie nie dziw, ze siedziesz na goldzie xd
no ostatnio troszke gram, po 2 gry dziennie
ale odkad zaczalem prace to nie mam juz tak czasu jak kiedys, ze od 10 jak wstalme sie siedzialo do 20 przy lolu
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#37000
May 28 2013 04:41am
Quote (iRetwe @ May 28 2013 11:39am)
no ostatnio troszke gram, po 2 gry dziennie
ale odkad zaczalem prace to nie mam juz tak czasu jak kiedys, ze od 10 jak wstalme sie siedzialo do 20 przy lolu
i sie jeszcze za wowa bierzesz z tardkiem ;DD dobre typie, dawaj wiecej
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
3698
3699
3700
3701
3702
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact