d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1369836993700370137024030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
May 28 2013 03:25am
Quote (Peja @ May 28 2013 09:14am)
Mysle czy sie przeniesc na East czy zostac na West!


Imo na east łatwiej wyjść, ale na wysokim elo na west wyższy poziom.
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
May 28 2013 03:26am
Quote (Peja @ 28 May 2013 11:14)
Mysle czy sie przeniesc na East czy zostac na West!


A mozna sie z east na west przeniesc za free?
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 28 2013 03:28am
Quote (dawid9400 @ May 28 2013 09:25am)
Imo na east łatwiej wyjść, ale na wysokim elo na west wyższy poziom.


i tak nikt stad nie bedzie na poziomie challengera, wiec nie rozumiem tego argumentu
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 28 2013 03:31am
Quote (Dreedeq @ 28 May 2013 10:28)
i tak nikt stad nie bedzie na poziomie challengera, wiec nie rozumiem tego argumentu


jest jedna osoba na diamond 1 80-90 pkt atm
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 28 2013 03:58am
Quote (iRetwe @ May 28 2013 10:31am)
jest jedna osoba na diamond 1 80-90 pkt atm


taki juz jestem
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 28 2013 04:04am
Quote (iRetwe @ May 28 2013 09:31am)
jest jedna osoba na diamond 1 80-90 pkt atm


ktora nie moze wbic czelendzera i mi placze, hue xd
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 28 2013 04:34am
Quote (Dreedeq @ 28 May 2013 11:04)
ktora nie moze wbic czelendzera i mi placze, hue xd


może wbije, życzę mu powodzenia

ja pewnie będę siedział na swoim goldzie, może kiedyś jakoś się uda plat wbic
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 28 2013 04:35am
Quote (iRetwe @ May 28 2013 11:34am)
może wbije, życzę mu powodzenia

ja pewnie będę siedział na swoim goldzie, może kiedyś jakoś się uda plat wbic


jak nie grasz to sie nie dziw, ze siedziesz na goldzie xd
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 28 2013 04:39am
Quote (DrCox @ 28 May 2013 11:35)
jak nie grasz to sie nie dziw, ze siedziesz na goldzie xd


no ostatnio troszke gram, po 2 gry dziennie

ale odkad zaczalem prace to nie mam juz tak czasu jak kiedys, ze od 10 jak wstalme sie siedzialo do 20 przy lolu
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 28 2013 04:41am
Quote (iRetwe @ May 28 2013 11:39am)
no ostatnio troszke gram, po 2 gry dziennie

ale odkad zaczalem prace to nie mam juz tak czasu jak kiedys, ze od 10 jak wstalme sie siedzialo do 20 przy lolu


i sie jeszcze za wowa bierzesz z tardkiem ;DD dobre typie, dawaj wiecej
Go Back To Polska Topic List
Prev1369836993700370137024030Next
Closed New Topic New Poll