d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1369536963697369836994030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 27 2013 12:05pm
Quote (dawid9400 @ 27 May 2013 19:04)
Kim ty w ogóle jesteś posrańcu?


On > ty

koniec tematu
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 27 2013 12:06pm
Quote (dawid9400 @ 27 May 2013 19:04)
Kim ty w ogóle jesteś posrańcu?


bedziesz zyl w niewiedzy

Quote (iRetwe @ 27 May 2013 19:05)
On > ty

koniec tematu


chodz na wowa kochanie, do 30lvla by sie dzis wjebalo jakos i okejka

This post was edited by Xploosiv on May 27 2013 12:07pm
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
May 27 2013 12:21pm
Quote (Xploosiv @ May 27 2013 06:06pm)
bedziesz zyl w niewiedzy



chodz na wowa kochanie, do 30lvla by sie dzis wjebalo jakos i okejka


Ja pierdole, przecież to jest kurwa niesmaczne, pisać do faceta takie rzeczy, ale komu możesz takie coś napisać jak nie chłopkowi z internetu.

/e; może jesteś kolejnym wysłannikiem dzielnego, nieustraszonego przywódcy lolowego świata na jsp doktora_ironii, który wylogował się na wieki po moim wyzwaniu.

This post was edited by dawid9400 on May 27 2013 12:45pm
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 27 2013 12:47pm
Quote (dawid9400 @ May 27 2013 08:21pm)
Ja pierdole, przecież to jest kurwa niesmaczne, pisać do faceta takie rzeczy, ale komu możesz takie coś napisać jak nie chłopkowi z internetu.

/e; może jesteś kolejnym wysłannikiem dzielnego, nieustraszonego przywódcy lolowego świata na jsp doktora_ironii, który wylogował się na wieki po moim wyzwaniu.



Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 27 2013 12:57pm
Quote (dawid9400 @ 27 May 2013 19:21)
Ja pierdole, przecież to jest kurwa niesmaczne, pisać do faceta takie rzeczy, ale komu możesz takie coś napisać jak nie chłopkowi z internetu.

/e; może jesteś kolejnym wysłannikiem dzielnego, nieustraszonego przywódcy lolowego świata na jsp doktora_ironii, który wylogował się na wieki po moim wyzwaniu.


typ wylogowal sie pol roku temu, a ty dalej masz ten sam bol dupy, latwo
oczywiscie z tamtego kąta XD
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 27 2013 01:20pm
nie odpisujcie mu, bo on myśli że jest dobrym trollem
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 27 2013 01:24pm
Quote (1970 @ May 27 2013 08:20pm)
nie odpisujcie mu, bo on myśli że jest dobrym trollem


to
tak samo jak caly czas wszyscy postuja w tematach zappy
post blocker i z glowy
Member
Posts: 1,687
Joined: Mar 26 2010
Gold: 70.43
Warn: 10%
May 27 2013 01:26pm




KAZEG NA TOPA FAJNY MIŚ :WUB:
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 27 2013 01:29pm
Quote (Mike342 @ May 27 2013 08:26pm)
http://imageshack.us/a/img96/4163/owned6r.jpg



KAZEG NA TOPA FAJNY MIŚ :WUB:


m1ch4ld/10
Member
Posts: 1,687
Joined: Mar 26 2010
Gold: 70.43
Warn: 10%
May 27 2013 01:32pm
Quote (DrCox @ May 27 2013 09:29pm)
m1ch4ld/10


/////////////////////////10
Go Back To Polska Topic List
Prev1369536963697369836994030Next
Closed New Topic New Poll