Quote (dawid9400 @ 27 May 2013 18:59)
Dawitek już ściąga lola po formacie i będzie dalej walczył dzielnie w swoim silver.
jakby to kogos interesowalo jeszcze
Quote (Dreedeq @ 27 May 2013 19:01)
Na adc na start prawie zawsze biorę dorana i żyję. Wiracha ze mnie

e/ a nie, zawsze biorę dorana

jak był pot za 250 to czasami jeszcze pota brałem, hue
dzis wykerowalem gierke amem i imo shield-> buty-> persevance i robisz z tego bfa, potem jakis vlad manta hot i wygrywasz gierke
This post was edited by Xploosiv on May 27 2013 12:05pm