d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1369436953696369736984030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 27 2013 11:22am
zaczalem grac rankedy :D 1 ranked wygrany = 34LP
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 27 2013 11:24am
Quote (Swartor @ 27 May 2013 18:10)
a to nie jest tak ze jak w jednym teamie jest duo to do drugiego tez losuje duo?


no bo tak jest. A przeciwnikow dobiera poprzez ukryte elo (to ktore normalnie obowiazywalo w s2)

e/ ops double

This post was edited by Kathorga on May 27 2013 11:24am
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 27 2013 11:29am
Quote (Kathorga @ May 27 2013 06:22pm)
zaczalem grac rankedy :D 1 ranked wygrany = 34LP


pierwsze rankedy czy jak?
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 27 2013 11:31am
Quote (Kathorga @ 27 May 2013 19:24)
no bo tak jest. A przeciwnikow dobiera poprzez ukryte elo (to ktore normalnie obowiazywalo w s2)

e/ ops double


Wię

tez zastanawia mnie dlaczego czekamy po 5+ min na gre
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 27 2013 11:36am
Quote (DrCox @ 27 May 2013 18:29)
pierwsze rankedy czy jak?


nom, pierwszy ranked w lidze. W kwalifikacjach mialem 8:2 i przydzielilo mnie do silver II :<
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 27 2013 11:54am
Quote (Swartor @ May 27 2013 07:10pm)
a to nie jest tak ze jak w jednym teamie jest duo to do drugiego tez losuje duo?


nie, moze byc, ale nie musi.
Quote (Kathorga @ May 27 2013 07:24pm)
no bo tak jest. A przeciwnikow dobiera poprzez ukryte elo (to ktore normalnie obowiazywalo w s2)

e/ ops double


nie.

jak sie gra laduje to mozecie sobie sprawdzac duo etc na lolnexus.com

This post was edited by luksus on May 27 2013 11:55am
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
May 27 2013 11:59am
Dawitek już ściąga lola po formacie i będzie dalej walczył dzielnie w swoim silver.
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 27 2013 12:01pm
Na adc na start prawie zawsze biorę dorana i żyję. Wiracha ze mnie :ph34r:

e/ a nie, zawsze biorę dorana :D jak był pot za 250 to czasami jeszcze pota brałem, hue

This post was edited by Dreedeq on May 27 2013 12:03pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 27 2013 12:04pm
Quote (dawid9400 @ 27 May 2013 18:59)
Dawitek już ściąga lola po formacie i będzie dalej walczył dzielnie w swoim silver.


jakby to kogos interesowalo jeszcze

Quote (Dreedeq @ 27 May 2013 19:01)
Na adc na start prawie zawsze biorę dorana i żyję. Wiracha ze mnie  :ph34r:

e/ a nie, zawsze biorę dorana :D jak był pot za 250 to czasami jeszcze pota brałem, hue


dzis wykerowalem gierke amem i imo shield-> buty-> persevance i robisz z tego bfa, potem jakis vlad manta hot i wygrywasz gierke

This post was edited by Xploosiv on May 27 2013 12:05pm
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
May 27 2013 12:04pm
This post is a violation of the site rules and appropriate action was taken.

Quote (Xploosiv @ May 27 2013 06:04pm)
jakby to kogos interesowalo jeszcze


Kim ty w ogóle jesteś posrańcu?
Go Back To Polska Topic List
Prev1369436953696369736984030Next
Closed New Topic New Poll