d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1369336943695369636974030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 27 2013 10:38am
Quote (DrCox @ 27 May 2013 14:56)
http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=67565837&f=230&p=452841055#p452841055

dostalem za to suspa ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



nordic uczy i bawi!


nie wierze, no kurwa nie wierze
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 27 2013 10:39am
Quote (Swartor @ 27 May 2013 17:38)
Dlaczegp jak gram duo to czesciej mam tardow w teamie niz jak gram solo? :(


podchwytliwe pytanie... grasz do z tardem?

/e pewnie wam przydziela kogos z nizszej ligi jako rekompensate za duo w teamie - na lolnexusie fajnie widac staty teamow

This post was edited by Payrou on May 27 2013 10:40am
Member
Posts: 55,629
Joined: Jun 8 2007
Gold: 71,638.89
May 27 2013 10:40am
Quote (Swartor @ 27 May 2013 16:38)
Dlaczegp jak gram duo to czesciej mam tardow w teamie niz jak gram solo? :(


cos w tym jest
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 27 2013 10:47am
Quote (Xploosiv @ May 27 2013 05:38pm)
nie wierze, no kurwa nie wierze


ja tez nie xd
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 27 2013 10:53am
Quote (Payrou @ 27 May 2013 18:39)
podchwytliwe pytanie... grasz do z tardem?

/e pewnie wam przydziela kogos z nizszej ligi jako rekompensate za duo w teamie - na lolnexusie fajnie widac staty teamow


On dobrze gra saportami ja gram tym co zostanie coz last pick
zawsze mam pozytywne staty ale z tymi gownami nie da sie wygrac np ostatnio mialem veigarem 18/4 ofc przegrana bo bylo 4v5 + corki ktory cala gre farmil
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 27 2013 10:56am
Quote (Kathorga @ May 27 2013 10:57am)
zacznij ogladac streamy/turnieje i posluchaj tych, ktorzy sie na tym znaja lepiej od ciebie i przekonasz sie, ze long sword nie ma zastosowania na starcie na adc


no popacz a yellowstar kupuje long sworda
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 27 2013 10:57am
Quote (Swartor @ May 27 2013 06:38pm)
Dlaczegp jak gram duo to czesciej mam tardow w teamie niz jak gram solo? :(


TEAM1:
SOLO
DUO
DUO
SOLO
SOLO
=XXXX+YY MMR
-----------
TEAM2:
SOLO
SOLO
SOLO
SOLO
SOLO
=XXXX MMR

Z racji, że team, w którym jest duo(teoretycznie) ma większe szanse na wygraną, dodaje kilkanaście/dziesiąt MMR wam, przez co trafiacie na lepszych.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 27 2013 11:10am
Quote (luksus @ 27 May 2013 18:57)
TEAM1:
SOLO
DUO
DUO
SOLO
SOLO
=XXXX+YY MMR
-----------
TEAM2:
SOLO
SOLO
SOLO
SOLO
SOLO
=XXXX MMR

Z racji, że team, w którym jest duo(teoretycznie) ma większe szanse na wygraną, dodaje kilkanaście/dziesiąt MMR wam, przez co trafiacie na lepszych.


a to nie jest tak ze jak w jednym teamie jest duo to do drugiego tez losuje duo?

Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 27 2013 11:12am
luksus mial 2 z matmy w gimbazjum....
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 27 2013 11:20am
Quote (Swartor @ May 27 2013 07:10pm)
a to nie jest tak ze jak w jednym teamie jest duo to do drugiego tez losuje duo?


tez myślałem, ze tak jest :O
Go Back To Polska Topic List
Prev1369336943695369636974030Next
Closed New Topic New Poll