Quote (LukaSss @ 27 May 2013 10:54)
Przyjacielu! Jeśli miałbym wybór grania 100 gier pod rząd adc a inną pozycją, to wybrałbym inną pozycję. Nie lubię ADC, nawet nie mam zrobionych runek dla tej roli. Wiem tylko, że jeśli muszę zagrać ADC, bo kurwa każdy ma w dupie, że nie lubię tej pozycji, a będę grał przeciwko komuś kto mainuje adc, to nawet gdybym obejrzał milion streamów, zrobił super rune page i masteries i zaczął z jebanym doranem, to i tak byłby na mnie stomp. YOLO KURWA, ja startuje z minimum 1 wardem na topie i jebie biede!
bylo zaczac zdanie od przywoływaczu, lepiej by brzmiało
