d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1369236933694369536964030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 27 2013 05:41am
Przenioslem sie na east, zagralem pare gier, wyjebalem lola
ELOO.
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
May 27 2013 05:54am
Quote (iRetwe @ May 27 2013 10:43am)
wait, wut ?  :unsure:


dota style i guess c;
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
May 27 2013 06:44am
na 7 ostatnich rankedow 6 wygranych i mam 19 pktow xd
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 27 2013 07:11am
Quote (TardekTJK @ 27 May 2013 12:41)
Przenioslem sie na east, zagralem pare gier, wyjebalem lola
ELOO.


w koncu bedziemy mogli grac razem
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 27 2013 07:32am
xxx: rumble is ad or ap ?

This post was edited by kefir on May 27 2013 07:32am
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 27 2013 07:56am
Quote (Xploosiv @ May 27 2013 02:11pm)
w koncu bedziemy mogli grac razem


http://forums.d2jsp.org/topic.php?t=67565837&f=230&p=452841055#p452841055

dostalem za to suspa ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Quote (kefir @ May 27 2013 02:32pm)
xxx: rumble is ad or ap ?


nordic uczy i bawi!
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 27 2013 08:00am
Quote (LukaSss @ 27 May 2013 10:54)
Przyjacielu! Jeśli miałbym wybór grania 100 gier pod rząd adc a inną pozycją, to wybrałbym inną pozycję. Nie lubię ADC, nawet nie mam zrobionych runek dla tej roli. Wiem tylko, że jeśli muszę zagrać ADC, bo kurwa każdy ma w dupie, że nie lubię tej pozycji, a będę grał przeciwko komuś kto mainuje adc, to nawet gdybym obejrzał milion streamów, zrobił super rune page i masteries i zaczął z jebanym doranem, to i tak byłby na mnie stomp. YOLO KURWA, ja startuje z minimum 1 wardem na topie i jebie biede!


bylo zaczac zdanie od przywoływaczu, lepiej by brzmiało :(
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 27 2013 08:04am
Quote (Kathorga @ May 27 2013 03:00pm)
bylo zaczac zdanie od przywoływaczu, lepiej by brzmiało :(


Wybacz, ale nie jesteśmy jeszcze na etapie przywoływacza.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 27 2013 08:05am
Quote (LukaSss @ 27 May 2013 15:04)
Wybacz, ale nie jesteśmy jeszcze na etapie przywoływacza.


Kurcze, myślałem, że sie poprzytulamy
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 27 2013 10:38am
Dlaczegp jak gram duo to czesciej mam tardow w teamie niz jak gram solo? :(
Go Back To Polska Topic List
Prev1369236933694369536964030Next
Closed New Topic New Poll