d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1369136923693369436954030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 27 2013 02:56am
Quote (Kathorga @ 27 May 2013 09:43)
long sword to najgorszy mozliwy start na kazdym adc


nie zgadzam się

Quote (LukaSss @ 27 May 2013 09:09)
Po co doran? Lepiej sword i 2x pot imo. Potem lizard i resztę dobrze opisujesz. Na soloQ jest spoczko, bo rzadko się zdarza aby gry były dłuższe niż 40 min :P A sam Ez daje radę, nawet jak ja wygrywam 3/4 gier nim to znaczy, że ten build jest dla każdego debila :P


no tak własnie robię, na linii nie ma żadnych problemów na ogół, farma farma farma i jak jest okazja to wjebac typom (ja gram raczej "z kontry" adc - tj jak ich suport/adc cos spierdoli i jest na cd to mozna ruszac i atakowac)
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 27 2013 02:57am
Quote (LukaSss @ 27 May 2013 09:48)
Doran jest ok jak masz pod niego odpowiedniego masteries i runy, tak aby był sustain, choć i tak z tego co widziałem, to nie każdy ogarniał po co się bierze dorana. Nie ma to jak powrót do bazy z 20 cs :D Oczywko też masz rację, long sword i dwa poty to strasznie chujowy start, lepiej kupić buty i 3 poty no nie ziomek?


zacznij ogladac streamy/turnieje i posluchaj tych, ktorzy sie na tym znaja lepiej od ciebie i przekonasz sie, ze long sword nie ma zastosowania na starcie na adc
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold: 0.50
May 27 2013 03:04am
Buty 3 to również chujowy start, jak zachcę się wam bić 2v2 to na 100% przegracie, bo nie masz tych dodatkowych hp/dmg
Pomijając to, że buty za 350 po nerfach nie dają na tyle dużo ms żeby to jakąś różnice robiło.


Quote (iRetwe @ 27 May 2013 11:08)
ale tu nikt nie rozważa nawet startu z but 3 pot


Quote (LukaSss @ 27 May 2013 10:48)
Doran jest ok jak masz pod niego odpowiedniego masteries i runy, tak aby był sustain, choć i tak z tego co widziałem, to nie każdy ogarniał po co się bierze dorana. Nie ma to jak powrót do bazy z 20 cs :D Oczywko też masz rację, long sword i dwa poty to strasznie chujowy start, lepiej kupić buty i 3 poty no nie ziomek?


rozważa

This post was edited by Niszczyciel on May 27 2013 03:12am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 27 2013 03:08am
Quote (Niszczyciel @ 27 May 2013 10:04)
Buty 3 to również chujowy start, jak zachcę się wam bić 2v2 to na 100% przegracie, bo nie masz tych dodatkowych hp/dmg
Pomijając to, że buty za 350 po nerfach nie dają na tyle dużo ms żeby to jakąś różnice robiło.


ale tu nikt nie rozważa nawet startu z but 3 pot
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
May 27 2013 03:09am
Ja na leesinie biore 4 wardy i 5 potow xd
Member
Posts: 16,482
Joined: Jan 26 2005
Gold: 6,001.00
May 27 2013 03:21am
Wszystko w dex, zero w vita
Member
Posts: 10,250
Joined: Jun 10 2006
Gold: 0.00
May 27 2013 03:22am
Quote (GoD-Viper @ 27 May 2013 11:21)
Wszystko w dex, zero w vita


xD
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 27 2013 03:43am
Quote (GoD-Viper @ 27 May 2013 10:21)
Wszystko w dex, zero w vita


wait, wut ? :unsure:

This post was edited by iRetwe on May 27 2013 03:43am
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 27 2013 03:54am
Quote (Kathorga @ May 27 2013 09:57am)
zacznij ogladac streamy/turnieje i posluchaj tych, ktorzy sie na tym znaja lepiej od ciebie i przekonasz sie, ze long sword nie ma zastosowania na starcie na adc


Przyjacielu! Jeśli miałbym wybór grania 100 gier pod rząd adc a inną pozycją, to wybrałbym inną pozycję. Nie lubię ADC, nawet nie mam zrobionych runek dla tej roli. Wiem tylko, że jeśli muszę zagrać ADC, bo kurwa każdy ma w dupie, że nie lubię tej pozycji, a będę grał przeciwko komuś kto mainuje adc, to nawet gdybym obejrzał milion streamów, zrobił super rune page i masteries i zaczął z jebanym doranem, to i tak byłby na mnie stomp. YOLO KURWA, ja startuje z minimum 1 wardem na topie i jebie biede!
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 27 2013 04:53am
Quote (colonymike @ May 27 2013 08:49am)
albo cloaka i 5 potow xd


Kiedys leszcz kupowal doran shielda na koga, propsuje mocno.
Go Back To Polska Topic List
Prev1369136923693369436954030Next
Closed New Topic New Poll