d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1369036913692369336944030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 27 2013 01:10am
Quote (iRetwe @ May 27 2013 06:46am)
wlasnie rozkminialem jak itemy składać po kolei


atm lece mniej więcej tak long sword + 2 poty hp

wracam do bazy kiedy mam na spirita + buty 1(chyba, że jestem zmuszony wrócić wcześniej to sie bierze na co mnie stac xD)

kolejny powrot manamune

potem leci gauntlet


i w tym momencie wlasnie zastanawiam się co lepiej robić na next item w przypadku kiedy team przeciwny nie robi armoru (jak robi to leci LW) brać LW czy RK, no i jaki last item brac ?


doran -> 2x sword -> spirit stone lub juz masz kase na lizarda -> tear -> sheen i reszta gauntleta -> manamune -> LW -> BT. a no i w miedzyczasie buty gdzies wcisnij, ja kupuje po gauntlecie xd

Quote (LukaSss @ May 27 2013 06:34am)
Dobrze napierdala, ale trzeba dobrze ogarniać jego mechanikę i się dobrze pozycjonować. Na pewno nie jest to postać dla ludzi lubiących grać pasywnie lub za plecami całego teamu. Tanków tak szybko się nie zdejmuje niestety.


czyli idealny na soloq, bo tam i tak Cie nie bronią :D

This post was edited by Dreedeq on May 27 2013 01:17am
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 27 2013 01:30am
[QUOTE=Dreedeq,27 May 2013 08:10]doran -> 2x sword -> spirit stone lub juz masz kase na lizarda -> tear -> sheen i reszta gauntleta -> manamune -> LW -> BT. a no i w miedzyczasie buty gdzies wcisnij, ja kupuje po gauntlecie xd



czyli rk nie robisz wgl a zamiast tego bt ?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 27 2013 01:43am
retwe nie ogarnia mida w zadnej grze xDddd
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 27 2013 01:45am
Quote (Xploosiv @ 27 May 2013 08:43)
retwe nie ogarnia mida w zadnej grze xDddd


jestem zmuszony usunąć Cię z listy przyjaciół za pierdolenie głupot
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 27 2013 01:52am
Quote (iRetwe @ 27 May 2013 08:45)
jestem zmuszony usunąć Cię z listy przyjaciół za pierdolenie głupot


idz pocwicz bekflipy na wozku inwalidzkim lepiej
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 27 2013 02:09am
Quote (Dreedeq @ May 27 2013 08:10am)
doran -> 2x sword -> spirit stone lub juz masz kase na lizarda -> tear -> sheen i reszta gauntleta -> manamune -> LW -> BT. a no i w miedzyczasie buty gdzies wcisnij, ja kupuje po gauntlecie xd



czyli idealny na soloq, bo tam i tak Cie nie bronią :D


Po co doran? Lepiej sword i 2x pot imo. Potem lizard i resztę dobrze opisujesz. Na soloQ jest spoczko, bo rzadko się zdarza aby gry były dłuższe niż 40 min :P A sam Ez daje radę, nawet jak ja wygrywam 3/4 gier nim to znaczy, że ten build jest dla każdego debila :P
Member
Posts: 3,941
Joined: Mar 26 2008
Gold: 0.50
May 27 2013 02:18am
Quote (LukaSss @ 27 May 2013 10:09)
Po co doran? Lepiej sword i 2x pot imo. Potem lizard i resztę dobrze opisujesz. Na soloQ jest spoczko, bo rzadko się zdarza aby gry były dłuższe niż 40 min :P A sam Ez daje radę, nawet jak ja wygrywam 3/4 gier nim to znaczy, że ten build jest dla każdego debila :P


Doran > Long Sword - gdy masz lifesteal quinty, masz dużo więcej hp i ten pasyw to też jest 5hp/hit + lifesteal
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 27 2013 02:43am
Quote (LukaSss @ 27 May 2013 09:09)
Po co doran? Lepiej sword i 2x pot imo. Potem lizard i resztę dobrze opisujesz. Na soloQ jest spoczko, bo rzadko się zdarza aby gry były dłuższe niż 40 min :P A sam Ez daje radę, nawet jak ja wygrywam 3/4 gier nim to znaczy, że ten build jest dla każdego debila :P


long sword to najgorszy mozliwy start na kazdym adc
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 27 2013 02:48am
Quote (Kathorga @ May 27 2013 09:43am)
long sword to najgorszy mozliwy start na kazdym adc


Doran jest ok jak masz pod niego odpowiedniego masteries i runy, tak aby był sustain, choć i tak z tego co widziałem, to nie każdy ogarniał po co się bierze dorana. Nie ma to jak powrót do bazy z 20 cs :D Oczywko też masz rację, long sword i dwa poty to strasznie chujowy start, lepiej kupić buty i 3 poty no nie ziomek?
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
May 27 2013 02:49am
albo cloaka i 5 potow xd
Go Back To Polska Topic List
Prev1369036913692369336944030Next
Closed New Topic New Poll