d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1368936903691369236934030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,062
Joined: Mar 20 2011
Gold: 2,242.39
May 26 2013 03:07pm
Quote (luksus @ May 26 2013 09:58pm)
dobry jest, kefir duzo gral.
armor ms mr mpen, masterki chyba 9 21 albo 0 21 9 nie pamietam, googluj


9/21 moge nawet podac bo mam zapisane : )
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 26 2013 03:33pm
1-29 daja rade.


albo 1-26-3

This post was edited by kefir on May 26 2013 03:38pm
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
May 26 2013 03:58pm
Quote (Liar88 @ May 26 2013 09:02pm)
niedzielni gracze mnie dobijają . na trzeźwo tego nie wygramy  czas po vodke do city marketu isc
heja


to juz wiem gdzie mieszkasz :evil:
Member
Posts: 7,062
Joined: Mar 20 2011
Gold: 2,242.39
May 26 2013 05:30pm
Quote (Unsatiable @ May 26 2013 10:58pm)
to juz wiem gdzie mieszkasz :evil:


:O
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 26 2013 05:51pm
wbilem do gry i od razu ragequitnalem, co myslicie o tym zaistnialym incydencie
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 26 2013 07:03pm
Quote (Xploosiv @ May 27 2013 01:51am)
wbilem do gry i od razu ragequitnalem, co myslicie o tym zaistnialym incydencie


myśle, iz powinieneś dostać banana
Member
Posts: 5,751
Joined: May 28 2012
Gold: 0.00
May 26 2013 07:41pm
Quote (Xploosiv @ May 27 2013 01:51am)
wbilem do gry i od razu ragequitnalem, co myslicie o tym zaistnialym incydencie


myśle, że powinienes iść spać
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 26 2013 11:51pm
powiem wam, że taki niebieski ezreal nawet skowyrny, prawie wygraliśmy grę 4v5 (mid wylazl po feedzie 2/7), ale ladnie ogolnie napierdalalem
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 27 2013 12:34am
Quote (iRetwe @ May 27 2013 06:51am)
powiem wam, że taki niebieski ezreal nawet skowyrny, prawie wygraliśmy grę 4v5  (mid wylazl po feedzie 2/7), ale ladnie ogolnie napierdalalem


Dobrze napierdala, ale trzeba dobrze ogarniać jego mechanikę i się dobrze pozycjonować. Na pewno nie jest to postać dla ludzi lubiących grać pasywnie lub za plecami całego teamu. Tanków tak szybko się nie zdejmuje niestety.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 27 2013 12:46am
Quote (LukaSss @ 27 May 2013 07:34)
Dobrze napierdala, ale trzeba dobrze ogarniać jego mechanikę i się dobrze pozycjonować. Na pewno nie jest to postać dla ludzi lubiących grać pasywnie lub za plecami całego teamu. Tanków tak szybko się nie zdejmuje niestety.


wlasnie rozkminialem jak itemy składać po kolei


atm lece mniej więcej tak long sword + 2 poty hp

wracam do bazy kiedy mam na spirita + buty 1 (chyba, że jestem zmuszony wrócić wcześniej to sie bierze na co mnie stac xD)

kolejny powrot manamune

potem leci gauntlet


i w tym momencie wlasnie zastanawiam się co lepiej robić na next item w przypadku kiedy team przeciwny nie robi armoru (jak robi to leci LW) brać LW czy RK, no i jaki last item brac ?
Go Back To Polska Topic List
Prev1368936903691369236934030Next
Closed New Topic New Poll