d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Bieganie > Temat Oficjalny.
Prev1368369370371372469Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 8 2014 01:41pm
Quote (Rave_PL @ 8 Aug 2014 21:40)
tez je mam
przez jakis czas robil mi sie odcisk na nodze, teraz juz spoko. kolana poki co nie cierpia chyba za bardzo.

chory jestę, ale i tak bym cie nie dogonil ;(


Najwygodniejszy obuw jaki kiedykolwiek miałem :D
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 8 2014 01:43pm
Quote (Grigo @ Aug 8 2014 07:41pm)
Najwygodniejszy obuw jaki kiedykolwiek miałem :D


myslalemd nad zakupem identycznych do pracy
chodzenie kilku km dziennie w lato, w takich butach to bylby prestiz imo
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Aug 8 2014 02:23pm
Quote (Rave_PL @ Aug 8 2014 07:40pm)
tez je mam
przez jakis czas robil mi sie odcisk na nodze, teraz juz spoko. kolana poki co nie cierpia chyba za bardzo.

chory jestę, ale i tak bym cie nie dogonil ;(


czemu byś mnie nie dogonił? :(
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 8 2014 02:26pm
Quote (Rave_PL @ 8 Aug 2014 21:43)
myslalemd nad zakupem identycznych do pracy
chodzenie kilku km dziennie w lato, w takich butach to bylby prestiz imo


Jak chodziłem na praktyki do pewnej firmy to codziennie chodziłem po 10 km w tych butach. Były upalne dni, a ja nie mogłem biegać z powodu kontuzji, to sobie taki sport fundowałem. Zero odcisków, obolałych nóg etc.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Aug 8 2014 02:34pm
Quote (lexus1993 @ Aug 8 2014 08:23pm)
czemu byś mnie nie dogonił? :(


bo biegam 5-7 dziennie x3/4 w tygodniu ;)

Quote (Grigo @ Aug 8 2014 08:26pm)
Jak chodziłem na praktyki do pewnej firmy to codziennie chodziłem po 10 km w tych butach. Były upalne dni, a ja nie mogłem biegać z powodu kontuzji, to sobie taki sport fundowałem. Zero odcisków, obolałych nóg etc.



i nie smierdza!
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Aug 8 2014 02:40pm
Quote (Rave_PL @ 8 Aug 2014 22:34)
bo biegam 5-7 dziennie x3/4 w tygodniu ;)




i nie smierdza!


Te buty są jakieś magiczne :D Czasem w te upały mam takie odczucie niemalże chłodu w stopach, to pewnie przez te op siateczki na palcach, super wentylacja :D
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
Aug 9 2014 01:36pm
Quote (b0b3k @ Aug 5 2014 10:15pm)


halo biega ktoś jeszcze :|? Dziś 12 wpadło takim lekkim tempem.
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Aug 9 2014 05:20pm
Quote (lexus1993 @ 9 Aug 2014 21:36)
halo biega ktoś jeszcze :|? Dziś 12 wpadło takim lekkim tempem.


wiele bym dal za to zeby miec czas na chociazby 30 min biegu :<
moze z bobkiem sie uda jutro polatac chwile
Member
Posts: 10,006
Joined: Nov 3 2013
Gold: 12,096.27
Aug 9 2014 05:20pm
biegam jedynie gyd goni mnie policja
Member
Posts: 8,924
Joined: Jul 16 2012
Gold: 100.03
Aug 9 2014 11:45pm
Dziś biegalem po schodach
Go Back To Polska Topic List
Prev1368369370371372469Next
Add Reply New Topic New Poll