☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev
1
368
369
370
371
372
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 86624
Replies: 4117
Track Topic
Fristajlo
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold
:
11.45
#3691
Dec 12 2016 07:35am
Quote (Infernohoof @ Dec 12 2016 05:03am)
ktos moze gra na serwerze monster ???
kurde,
odinstalowałem
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#3692
Dec 19 2016 02:42am
Aktywowalem prepa kilka dni temu i chyba sie przeprosilem z legionem.
Jak na poczatku bylem mocno znudzony i jakos nie wiedzialem czym sie zajac to teraz musze przyznac ze cala idea WQ jest naprawde udana.
Mythici itd tez calkiem ciekawie rozwiazane. fajnie ze wreszcie dungeony maja jakis sens i warto je robic nie tylko w pierwszym tygodniu po wbiciu levelu
rozwijanie artefaktu tez ostatecznie jest calkiem spoko
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#3693
Dec 19 2016 05:58am
Kto na Blu nakurwia ziomeczki?
WjebujeGierki
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#3694
Dec 19 2016 06:13am
Quote (Lander @ Dec 19 2016 12:58pm)
Kto na Blu nakurwia ziomeczki?
ja bombi playerone - chorda oczywko
This post was edited by WjebujeGierki on Dec 19 2016 06:16am
Lander
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold
:
1,523.49
#3695
Dec 19 2016 06:44am
Quote (WjebujeGierki @ 19 Dec 2016 13:13)
ja bombi playerone - chorda oczywko
bonber to aliantuje gdzies afair, dawac battle tagi bo moj niedzwiedz nadciaga was wytankowac
WjebujeGierki
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#3696
Dec 19 2016 01:22pm
Quote (Lander @ Dec 19 2016 01:44pm)
bonber to aliantuje gdzies afair, dawac battle tagi bo moj niedzwiedz nadciaga was wytankowac
eziush#2909
wlkb
Member
Posts: 194
Joined: Sep 18 2015
Gold
:
95.11
#3697
Dec 19 2016 02:11pm
a moge wiedziec dlaczego wybrales taki gimbazowy serwer zamiast tms?
WjebujeGierki
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold
:
0.00
Warn: 20%
#3698
Dec 19 2016 02:16pm
Quote (wlkb @ Dec 19 2016 09:11pm)
a moge wiedziec dlaczego wybrales taki gimbazowy serwer zamiast tms?
bo na tms jest po prostu kurwa nudno, jakies noobs from proland z 40 letnim 150kilowym skurwysynem za gmastera, a na blu mozna potrolowac smieci
SpoilsSeeker
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold
:
269.00
#3699
Dec 19 2016 02:18pm
Quote (Lander @ Dec 19 2016 01:44pm)
bonber to aliantuje gdzies afair, dawac battle tagi bo moj niedzwiedz nadciaga was wytankowac
Nadal mam wiecej 110 na BLu niż ty
Jak będzie ekipa to mogę grać
cOr
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold
:
2,777.00
#3700
Dec 22 2016 04:37am
Czy ktokolwiek poza elderem gra ally?
porobilbym jakies mythici albo kara a z randami mi sie nie chce ;[
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
368
369
370
371
372
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact