d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1368369370371372412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,297
Joined: Sep 19 2008
Gold: 11.45
Dec 12 2016 07:35am
Quote (Infernohoof @ Dec 12 2016 05:03am)
ktos moze gra na serwerze monster ???


kurde,
odinstalowałem
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 19 2016 02:42am
Aktywowalem prepa kilka dni temu i chyba sie przeprosilem z legionem.

Jak na poczatku bylem mocno znudzony i jakos nie wiedzialem czym sie zajac to teraz musze przyznac ze cala idea WQ jest naprawde udana.
Mythici itd tez calkiem ciekawie rozwiazane. fajnie ze wreszcie dungeony maja jakis sens i warto je robic nie tylko w pierwszym tygodniu po wbiciu levelu

rozwijanie artefaktu tez ostatecznie jest calkiem spoko
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 19 2016 05:58am
Kto na Blu nakurwia ziomeczki?
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 19 2016 06:13am
Quote (Lander @ Dec 19 2016 12:58pm)
Kto na Blu nakurwia ziomeczki?


ja bombi playerone - chorda oczywko

This post was edited by WjebujeGierki on Dec 19 2016 06:16am
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Dec 19 2016 06:44am
Quote (WjebujeGierki @ 19 Dec 2016 13:13)
ja bombi playerone - chorda oczywko


bonber to aliantuje gdzies afair, dawac battle tagi bo moj niedzwiedz nadciaga was wytankowac
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 19 2016 01:22pm
Quote (Lander @ Dec 19 2016 01:44pm)
bonber to aliantuje gdzies afair, dawac battle tagi bo moj niedzwiedz nadciaga was wytankowac


eziush#2909
Member
Posts: 194
Joined: Sep 18 2015
Gold: 95.11
Dec 19 2016 02:11pm
a moge wiedziec dlaczego wybrales taki gimbazowy serwer zamiast tms?
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Dec 19 2016 02:16pm
Quote (wlkb @ Dec 19 2016 09:11pm)
a moge wiedziec dlaczego wybrales taki gimbazowy serwer zamiast tms?


bo na tms jest po prostu kurwa nudno, jakies noobs from proland z 40 letnim 150kilowym skurwysynem za gmastera, a na blu mozna potrolowac smieci
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Dec 19 2016 02:18pm
Quote (Lander @ Dec 19 2016 01:44pm)
bonber to aliantuje gdzies afair, dawac battle tagi bo moj niedzwiedz nadciaga was wytankowac


Nadal mam wiecej 110 na BLu niż ty B) Jak będzie ekipa to mogę grać
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Dec 22 2016 04:37am
Czy ktokolwiek poza elderem gra ally?
porobilbym jakies mythici albo kara a z randami mi sie nie chce ;[
Go Back To Polska Topic List
Prev1368369370371372412Next
Add Reply New Topic New Poll