Quote (Grigo @ 6 Apr 2014 11:32)
Miałeś je kiedyś? Bo na pierwszy rzut oka wyglądają ok, przynajmniej cenowo i wizualnie. Tylko czy mi się nie rozlecą jak będę na bezludnej wyspie...
Kupiłem od nich już 3 pary butów.
Pierwsze, górskie, jakieś 3 lata temu. Jak na razie, jedyne co się z nimi stało to zerwał mi się jeden paseczek przy sznurówkach.
Drugie 2 lata temu, przed kostkę, na sezony przejściowe. Wszystko z nimi ok.
I ostatnie, też 2 lata temu, water sandals. Bardzo się sprawdziły.
A co do ceny to są różne i zależy kiedy kupujesz, ale da się też nie przepłacić.