d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13683693703713721680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 8 2009 01:17pm
Quote (Pozer @ 8 Dec 2009 20:08)
http://img263.imageshack.us/img263/9815/wowscrnshot120809180432.jpg

nieco malo zoltych no i czerownych, pewnie skoncza sie przed wieczorem


mhmm duzo zielonych, jakie robisz ? ... z niebieskich tylko Stamina ? czy Spirit tez ?

e; tak sobie policzylem ile wydales na te uncuty ( liczac cenami na TMS ) ... to nawet by mnie nie bylo na to stac :D

This post was edited by zYwi3c on Dec 8 2009 01:28pm
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 8 2009 01:39pm
Quote (Pozer @ 8 Dec 2009 20:00)
sporo osob juz ma milliona :\
wiec raczje nie da rady :d


Pojęcie względne ;D
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Dec 8 2009 01:47pm
Quote (sir-andrew @ 8 Dec 2009 17:52)
meh ICC wychodzi a ja musze zakonczyc raidowanie bo mam za slabego proca i przez to malo fps ;/


m8, miałem coś takiego E6300 1.86Ghz @ 2.52Ghz + Ati 4830, miałem 15 fps-ów. Wymieniłem kartę grafiki na 5850 :evil: , procek ewidentnie blokował kartę, 15< fps na raidiach. Pobawiłem się trochę i na 2.72Ghz, mam 50fps na raidach w combacie xDDD, Dirt 2 z 20-30 zrobił się 30-40 z włączonymi detalami na maxa. I tak procek NADAL blokuje kartę. Powinno być 50-70 fps ^^. Pobaw się sprzętem może da się coś wyciągnać.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 8 2009 01:51pm
Quote (zYwi3c @ 8 Dec 2009 19:17)
mhmm duzo zielonych, jakie robisz ? ... z niebieskich tylko Stamina ? czy Spirit tez ?

e; tak sobie policzylem ile wydales na te uncuty ( liczac cenami na TMS ) ... to nawet by mnie nie bylo na to stac :D
robie wszystkie
tzn mam wszystkie epic designy i seer, steady, tense, energized i sundered sie sprzedaja spoko

Quote (myr00n @ 8 Dec 2009 19:39)
Pojęcie względne ;D
nom ale ma kilka osob :\
nie na kazzaku oczywko :d
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Dec 8 2009 03:08pm
Quote (kleksiq @ 8 Dec 2009 21:47)
m8, miałem coś takiego E6300 1.86Ghz @ 2.52Ghz + Ati 4830, miałem 15 fps-ów. Wymieniłem kartę grafiki na 5850  :evil: , procek ewidentnie blokował kartę, 15< fps na raidiach. Pobawiłem się trochę i na 2.72Ghz, mam 50fps na raidach w combacie xDDD, Dirt 2 z 20-30 zrobił się 30-40 z włączonymi detalami na maxa. I tak procek NADAL blokuje kartę. Powinno być 50-70 fps ^^. Pobaw się sprzętem może da się coś wyciągnać.


Pentium IV 3.4 GHz HT
GeForce 9600GSO 512
2x1GB ramu dual chan
MSI P31 Neo-F V2 plyta gl

I co tu nie pasi do zestawu? proooc... ale nie mam kasy ;/
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 8 2009 04:15pm
Quote (sir-andrew @ 8 Dec 2009 23:08)
Pentium IV 3.4 GHz HT
GeForce 9600GSO 512
2x1GB ramu dual chan
MSI P31 Neo-F V2 plyta gl

I co tu nie pasi do zestawu? proooc... ale nie mam kasy ;/


Wiec ... 9600GSO to jest BARDZO okrojona wersja 9600GT ( GT daje rade w WoWie ) ... 2gi minus tego zestawu to procek, przydalby sie jakis 2 rdzeniowy juz, przynajmniej ten e2160 ( okolo 100 zł ) i krecic go na 3ghz

Plyta glowna jest spoko, wiec problemu z OC nie bedziesz mial ;)
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 8 2009 04:45pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 8 2009 04:50pm
Quote (xxxRedxxx @ 8 Dec 2009 22:45)
downloader z predkoscia 10kb/s sie sciaga :\
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 8 2009 04:52pm
Quote (Pozer @ Dec 8 2009 10:50pm)
downloader z predkoscia 10kb/s sie sciaga :\


A po co ściągać, tam jest taka ramka jak na YT.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 8 2009 04:53pm
Quote (xxxRedxxx @ 8 Dec 2009 22:52)
A po co ściągać, tam jest taka ramka jak na YT.
duza rozdielczosc lubie
ramka youtube = mala

ale spoko sam trailer 300kb/s

This post was edited by Pozer on Dec 8 2009 04:55pm
Go Back To Polska Topic List
Prev13683693703713721680Next
Closed New Topic New Poll