Quote (sir-andrew @ 8 Dec 2009 17:52)
meh ICC wychodzi a ja musze zakonczyc raidowanie bo mam za slabego proca i przez to malo fps ;/
m8, miałem coś takiego E6300 1.86Ghz @ 2.52Ghz + Ati 4830, miałem 15 fps-ów. Wymieniłem kartę grafiki na 5850

, procek ewidentnie blokował kartę, 15< fps na raidiach. Pobawiłem się trochę i na 2.72Ghz, mam 50fps na raidach w combacie xDDD, Dirt 2 z 20-30 zrobił się 30-40 z włączonymi detalami na maxa. I tak procek NADAL blokuje kartę. Powinno być 50-70 fps ^^. Pobaw się sprzętem może da się coś wyciągnać.