d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Ciężkie Brzmienia - Temat Oficjalny > Metal/rock I Pochodne
Prev1368369370371372376Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Mar 2 2016 08:44pm
Quote (Xasthur @ Mar 3 2016 03:43am)


hah ja bez pigul latam jak tylko slysze muzyke ;D

aczkolwiek fakt, po pixach jest dosc kurwa srogo haha ;d

swoja droga na kurwa kuc-ertach xd tez kucyki nawdupiani lataja jak messerschmity xdd

This post was edited by JarooJas on Mar 2 2016 08:50pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Mar 2 2016 08:52pm
Quote (Xasthur @ Mar 3 2016 03:43am)
http://obrazki.ulub.pl/h4B/17fa43115e2b6ab6bbe9bb91/srogie-piguly-sebastianie.jpg

Tak jakoś mi się skojarzyło z Twoim linkiem. :D

We wczesnej gimbazie lubiłem Westbam, mimo że równocześnie już szatany szły. :)
https://www.youtube.com/watch?v=-XknNGK-k0w


o kurewka slysze dosc przyjemne techno/tech-house propsiki xd

ile masz lat zią?

This post was edited by JarooJas on Mar 2 2016 08:54pm
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 2 2016 08:58pm
Quote (JarooJas @ 3 Mar 2016 03:44)
hah ja bez pigul latam jak tylko slysze muzyke ;D

aczkolwiek fakt, po pixach jest dosc kurwa srogo haha ;d

swoja droga na kurwa kuc-ertach xd tez kucyki nawdupiani lataja jak messerschmity xdd

Cóż, ja przeżywam własną bajkę na koncercie. Nie muszę się nawet poruszać, ale chyba ten typ (i muzyki też) tak ma. Inna sprawa, że za wiele interesujących mnie zespołów w Polsce nie gra.

Pamiętam jeszcze ten beton, japierdole:
https://www.youtube.com/watch?v=wc5-zTxrLBw
:D

Quote (JarooJas @ 3 Mar 2016 03:52)
ile masz lat zią?

W profilu masz. :D

This post was edited by Xasthur on Mar 2 2016 08:59pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Mar 2 2016 09:02pm
Quote (Xasthur @ Mar 3 2016 03:58am)
Cóż, ja przeżywam własną bajkę na koncercie. Nie muszę się nawet poruszać, ale chyba ten typ (i muzyki też) tak ma. Inna sprawa, że za wiele interesujących mnie zespołów w Polsce nie gra.

Pamiętam jeszcze ten beton, japierdole:
https://www.youtube.com/watch?v=wc5-zTxrLBw
:D


W profilu masz. :D


O KURWA HAHAHAHA WIXA WIO TO ROZUMIEM XDDDD PIERDOLONE MISTRZOSTWO AZ SIE RYJ SAM CIESZY
uszy krwawia xddd

okreslenie beton jest kurwa w chuj adekwatne haha
najgorzej, ze lubie taka stara klasyczna wixe xdd

This post was edited by JarooJas on Mar 2 2016 09:07pm
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 2 2016 09:07pm
Quote (JarooJas @ 3 Mar 2016 04:02)
O KURWA HAHAHAHA WIXA WIO TO ROZUMIEM XDDDD PIERDOLONE MISTRZOSTWO AZ SIE RYJ SAM CIESZY
uszy krwawia xddd

Daj pan spokój. Jak byłem w gimbazie to była właśnie zajawka na te manieczki całe, chuja szło dostać od tych driverów czy innych klaskaczy. :D
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Mar 2 2016 09:13pm
Quote (Xasthur @ Mar 3 2016 04:07am)
Daj pan spokój. Jak byłem w gimbazie to była właśnie zajawka na te manieczki całe, chuja szło dostać od tych driverów czy innych klaskaczy. :D


hahahaha ;d;d jak ty byles w 1 gim to ja bylem w 2 podstawowce xdd i jakies 3 lata pozniej wskoczylem na gleboka wode;

leb ladnie zryty po dzis dzien xd

takze manieczki to byl tylko jakis tam dodatek ;dd

This post was edited by JarooJas on Mar 2 2016 09:14pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Mar 2 2016 09:16pm


obczaj se to hahaha xd
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Mar 2 2016 09:18pm


albo to kurwa, nie mam zielonego pojecia dlaczego taka kakofonia mi sie podoba, masz jakis pomysl xddd?
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Mar 2 2016 09:18pm
Quote (JarooJas @ 3 Mar 2016 04:13)
hahahaha ;d;d jak ty byles w 1 gim to ja bylem w 2 podstawowce xdd i jakies 3 lata pozniej wskoczylem na gleboka wode;
http://www.youtube.com/watch?v=45mFRwm9Ni8
leb ladnie zryty po dzis dzien xd

takze manieczki to byl tylko jakis tam dodatek ;dd

Takie też zdarzyło mi się słyszeć (nie mylić ze słuchać), ale tytułów nie podam dzisiaj. Dla mnie muzyka musi nieść ze sobą coś, co sprawi że człowiek zacznie myśleć (wszystko jedno o czym), a taka łupanka przypomina mi trochę żarcie w maku. Nażreć się i wysrać, ale nic więcej. Taki najniższy szczebel w piramidzie Maslowa. :) Żeby nie było - w metalu też są tacy wykonawcy, przynajmniej tak podejrzewam. :D

This post was edited by Xasthur on Mar 2 2016 09:19pm
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Mar 2 2016 09:21pm
Quote (Xasthur @ Mar 3 2016 04:18am)
Takie też zdarzyło mi się słyszeć (nie mylić ze słuchać), ale tytułów nie podam dzisiaj. Dla mnie muzyka musi nieść ze sobą coś, co sprawi że człowiek zacznie myśleć (wszystko jedno o czym), a taka łupanka przypomina mi trochę żarcie w maku. Nażreć się i wysrać, ale nic więcej. Taki najniższy szczebel w piramidzie Maslowa. :) Żeby nie było - w metalu też są tacy wykonawcy, przynajmniej tak podejrzewam. :D


czy ja wiem jakbys zobaczyl jak sie tym jaram to bys zmienil zdanie xdd
albo wzial mnie za psychola hahaha ;d

osobiscie wychodze z zalozenia ze muzyka elektroniczna to przelewanie emocjii bez potrzeby uzywania slow
taki przyklad-pytanie - czy uwazasz muzyke powazna za kicz ;)?

czy mozna porownac szerokopojeta elektronike do muzyki powaznej/klasycznej?

imo jak najbardziej - wystarczy wlaczyc taki program jak fruity loops w ktorym jestes w stanie zrobic wszystko - nawet metal - jezeli tylko masz skilla a o to juz nie tak prosto jak mogloby sie wydawac xdd

sey ze zjadlem przecinki ale nakurwiam na ekranowej klawie bo zalalem lapka i nie chce mi sie nakurwiac tych jebanych znakow interpunkcyjnych xdd

This post was edited by JarooJas on Mar 2 2016 09:30pm
Go Back To Polska Topic List
Prev1368369370371372376Next
Add Reply New Topic New Poll