Quote (colonymike @ May 26 2013 08:27pm)
Weź sobie kiedys biala kreche, mowie, siada jak ta lala, masz kurwa tacki pomyślunek, że moglbys grać 1v5
Po vodce wlasnie zajebalem 2 barony w 1 grze
Quote (LukaSss @ May 26 2013 08:28pm)
Koń na topie fajny?
zajebisty , graj z teleportem i homeguardami walisz E tele i i masz 400 ad
