d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1368836893690369136924030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 26 2013 01:42pm
Quote (colonymike @ May 26 2013 07:39pm)
Chyba u turasów


reported
Member
Posts: 7,062
Joined: Mar 20 2011
Gold: 2,242.39
May 26 2013 02:08pm
Quote (colonymike @ May 26 2013 08:27pm)
Weź sobie kiedys biala kreche, mowie, siada jak ta lala, masz kurwa tacki pomyślunek, że moglbys grać 1v5


Po vodce wlasnie zajebalem 2 barony w 1 grze :D

Quote (LukaSss @ May 26 2013 08:28pm)
Koń na topie fajny?


zajebisty , graj z teleportem i homeguardami walisz E tele i i masz 400 ad :D
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 26 2013 02:12pm
Quote (kefir @ May 26 2013 08:38pm)
Jeden z lepszych topow, ostatni chyba mial miec nerfy to nie wiem.


Jaki build, bo chyba Ty go mainowałeś właśnie na topie? Poleciałem z rushem eldera i iceborna. Ogólnie fajnie się grało, ale jakoś tak na Jarvana dziwnie się czułem.
Member
Posts: 7,062
Joined: Mar 20 2011
Gold: 2,242.39
May 26 2013 02:15pm
Quote (LukaSss @ May 26 2013 09:12pm)
Jaki build, bo chyba Ty go mainowałeś właśnie na topie? Poleciałem z rushem eldera i iceborna. Ogólnie fajnie się grało, ale jakoś tak na Jarvana dziwnie się czułem.


ja go mainowalem w jungli w s2 i jarvana na topie tez w s2 a teraz to mainstream w chooy

tak czy siak cdr/dmg /survi wiec
brutalizer /elder lizard / icebron/triforce/spirit visage/ sunfire/ga ( fajnie na nim działa rylai masz slowa z W na duzy obszar)
Member
Posts: 1,714
Joined: Jan 10 2013
Gold: 5.01
May 26 2013 02:18pm
Quote (LukaSss @ May 26 2013 09:12pm)
Jaki build, bo chyba Ty go mainowałeś właśnie na topie? Poleciałem z rushem eldera i iceborna. Ogólnie fajnie się grało, ale jakoś tak na Jarvana dziwnie się czułem.


Ranki byś pogral a nie normale ;d
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 26 2013 02:25pm
Quote (LukaSss @ May 26 2013 08:12pm)
Jaki build, bo chyba Ty go mainowałeś właśnie na topie? Poleciałem z rushem eldera i iceborna. Ogólnie fajnie się grało, ale jakoś tak na Jarvana dziwnie się czułem.


Z Jarvanem nie ma problemu, ciezko gra sie na postacie jak vlad/elise/kennen/rumble, a z bruiserami przewaznie heca ma przewage. Buildow jest sporo, offtank chyba najlepszy.
/guides.php?g=34643-onlyasmile-hecarim-build-guide

Member
Posts: 7,062
Joined: Mar 20 2011
Gold: 2,242.39
May 26 2013 02:28pm
Quote (kefir @ May 26 2013 09:25pm)
Z Jarvanem nie ma problemu, ciezko gra sie na postacie jak vlad/elise/kennen/rumble, a z bruiserami przewaznie heca ma przewage. Buildow jest sporo, offtank chyba najlepszy.
/guides.php?g=34643-onlyasmile-hecarim-build-guide


z jarvanem kazdy ma problem kto nie ma sustaina jak stad na kamczatke. Szczerze to jarvan moim zdaniem jest najlepsza postacia w tej grze ale to pewnie dlatego ze znam go jak wlasna flaszke bo w zyciu nim z 1k+ gier zagrałem (grałem nim nawet mid/supp/"adc" )
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 26 2013 02:28pm
Quote (colonymike @ May 26 2013 09:18pm)
Ranki byś pogral a nie normale ;d


Będę grał, tylko chcę champion pool zwiększyć sobie trochę :P

Quote (kefir @ May 26 2013 09:25pm)
Z Jarvanem nie ma problemu, ciezko gra sie na postacie jak vlad/elise/kennen/rumble, a z bruiserami przewaznie heca ma przewage. Buildow jest sporo, offtank chyba najlepszy.
/guides.php?g=34643-onlyasmile-hecarim-build-guide


Dzięki.
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
May 26 2013 02:28pm
Ultimate Sustain Monster Destroyer Final Build >>>>>
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 26 2013 02:58pm
Quote (LukaSss @ May 26 2013 09:28pm)
Koń na topie fajny?


dobry jest, kefir duzo gral.
armor ms mr mpen, masterki chyba 9 21 albo 0 21 9 nie pamietam, googluj
Go Back To Polska Topic List
Prev1368836893690369136924030Next
Closed New Topic New Poll