d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13673683693703711680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 8 2009 11:01am
Pochwal sie Pozer ile masz tych uncut gemow ;>
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 8 2009 11:03am
Quote (zYwi3c @ 8 Dec 2009 17:01)
Pochwal sie Pozer ile masz tych uncut gemow ;>
jeszcze zobacze moze dokupie cos zaraz
screen bedzie za kilka minut :d
Member
Posts: 11,669
Joined: Jun 10 2006
Gold: 985.05
Dec 8 2009 11:15am
Quote (Pozer @ Dec 8 2009 11:03am)
jeszcze zobacze moze dokupie cos zaraz
screen bedzie za kilka minut :d


czekam z niecierpliwoscia, :D
Spoko juz sie wszystko zassalo do 3.3, ale realmy wciaz off line.
Quote (zYwi3c @ Dec 8 2009 11:18am)
US ? lol ...

Fusion daje live stream od 01:30 naszego czasu ;P


tak, us
Niestety trafiem przypadkiem na 3 najgorszy realm w us Coilfang :(

This post was edited by nomadwgk on Dec 8 2009 11:24am
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 8 2009 11:18am
Quote (nomadwgk @ 8 Dec 2009 19:15)
czekam z niecierpliwoscia, :D
Spoko juz sie wszystko zassalo do 3.3, ale realmy wciaz off line.


US ? lol ...

Fusion daje live stream od 01:30 naszego czasu ;P
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Dec 8 2009 11:24am
Quote (Verius @ 8 Dec 2009 19:00)
Pff, robić przyzwoity dps z 3 fpsami w rajdzie, to dopiero achievement.


7fps w totc here. a z 3 fps nie chce raidowac by nie wipowac raidu ..
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 8 2009 12:08pm
http://img263.imageshack.us/img263/9815/wowscrnshot120809180432.jpg

nieco malo zoltych no i czerownych, pewnie skoncza sie przed wieczorem
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Dec 8 2009 12:19pm
Quote (Pozer @ Dec 8 2009 06:08pm)
http://img263.imageshack.us/img263/9815/wowscrnshot120809180432.jpg

nieco malo zoltych no i czerownych, pewnie skoncza sie przed wieczorem


DAJ KAMIENIA

Quote (ner @ Dec 8 2009 06:20pm)
co to za addon do otwierania all maili?


postal

This post was edited by graczjeden on Dec 8 2009 12:21pm
Member
Posts: 4,657
Joined: Feb 11 2007
Gold: 0.00
Dec 8 2009 12:20pm
Quote (Pozer @ Dec 8 2009 06:08pm)
http://img263.imageshack.us/img263/9815/wowscrnshot120809180432.jpg

nieco malo zoltych no i czerownych, pewnie skoncza sie przed wieczorem


co to za addon do otwierania all maili?
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 8 2009 12:49pm
Quote (Pozer @ 8 Dec 2009 19:08)
http://img263.imageshack.us/img263/9815/wowscrnshot120809180432.jpg

nieco malo zoltych no i czerownych, pewnie skoncza sie przed wieczorem


Daj znać jak wbijesz 1 mio , załatwimy Ci z Kleksem posta na mmo-championie ;p
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 8 2009 01:00pm
Quote (myr00n @ 8 Dec 2009 18:49)
Daj znać jak wbijesz 1 mio , załatwimy Ci z Kleksem posta na mmo-championie ;p
sporo osob juz ma milliona :\
wiec raczje nie da rady :d
Go Back To Polska Topic List
Prev13673683693703711680Next
Closed New Topic New Poll