d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13663673683693701680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 7 2009 05:31pm
Quote (iron_bird @ 8 Dec 2009 00:23)
n, ale shen'dralar to akurat latwe jest, 3x libramow siedzi, srednio 1 libram z dm runu ktory trwa ~20 min, pristine diamondy tylko troche ciezkie, trzeba bedzie do brd sie wybrac.


Ue, myślałem ,że to mniejszy drop chance ma.

Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Dec 7 2009 05:37pm
Quote (myr00n @ Dec 8 2009 01:31am)
Ue, myślałem ,że to mniejszy drop chance ma.


roznie , nieraz na pare runow wcale nie dropnie, a nieraz 1-2 runy i masz ponad 3 libramy
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 7 2009 06:29pm
Quote (Gold_warrior @ 8 Dec 2009 00:37)
roznie , nieraz na pare runow wcale nie dropnie, a nieraz 1-2 runy i masz ponad 3 libramy


Domyślam się ,że to pretty much rng shit ale myślałem ,że to pada naprawdę okazyjnie (średnio raz na parę runów)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 7 2009 06:45pm
Patch 3.3 deployed on live servers this week
The information isn't official yet but Patch 3.3 will be deployed on live servers this week.

mhmmmmm
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 8 2009 03:06am
Quote (zYwi3c @ Dec 7 2009 11:07pm)
lol wat


dam screena jak wroce z uczelni :D
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Dec 8 2009 04:22am
http://blue.mmo-champion.com/1/21626504633-fall-of-the-lich-king-patch-330-notes.html

3.3 jutro :<, kurwa biorę urlop aby być w środę / czwartek na raidach xDDD
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 8 2009 05:36am
Quote (kleksiq @ 8 Dec 2009 12:22)
http://blue.mmo-champion.com/1/21626504633-fall-of-the-lich-king-patch-330-notes.html

3.3 jutro :<, kurwa biorę urlop aby być w środę / czwartek na raidach xDDD


:D ... kurde nie moge zanlesc co najpierw otwieraja i jakie bossy bedzie mozna ubic od poczatku ... ma ktos ta stronke gdzie wszystko bylo opisane ? ( na forum gildiowym mielismy wszystko rozpisane, ale cos nie dziala teraz :< )
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Dec 8 2009 07:59am
no kurde gunship battle, dbs, lord i ktos tam jeszcze
Member
Posts: 5,301
Joined: May 23 2006
Gold: 620.00
Dec 8 2009 10:52am
meh ICC wychodzi a ja musze zakonczyc raidowanie bo mam za slabego proca i przez to malo fps ;/
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Dec 8 2009 11:00am
Quote (sir-andrew @ Dec 8 2009 06:52pm)
meh ICC wychodzi a ja musze zakonczyc raidowanie bo mam za slabego proca i przez to malo fps ;/


Pff, robić przyzwoity dps z 3 fpsami w rajdzie, to dopiero achievement.
Go Back To Polska Topic List
Prev13663673683693701680Next
Closed New Topic New Poll