Quote (Dreedeq @ May 21 2013 02:18pm)
7 razy z rzedu przegrales i -40?
tak, od kiedy wszedlem do g1 dostaje trace po 4-6. Zaraz jak zaczne nadrabiac to zapewne bedize tak jak juz kiedys duzo wjebalem po 2 lp za wina
Quote (DrCox @ May 21 2013 02:18pm)
ale po co grasz tyle rankedow, skoro przegrywasz
jak przegrasz 2rankedy pod rzad to sobie daruj i sproboj wieczorkiem/nastpnego dnia
zawsze mam wrazenie, ze juz niemozliwe zebym nastepnego wjebal , a jednak
This post was edited by Bart3k on May 21 2013 08:22am