d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1366236633664366536664030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 08:18am
Trudne sprawyyy.
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 21 2013 08:18am
Quote (Bart3k @ May 21 2013 02:11pm)
7 wtopa z rzedu, z 46 pktow zostalo 6. caly czas dostawalem po 4-5 pktow. Dobytek z miesiaca w 1 dzien


7 razy z rzedu przegrales i -40?
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 21 2013 08:18am
Quote (Bart3k @ May 21 2013 03:18pm)
nom jak pojdzie tak jak zawyczaj przy moich defeat spree to do ~20 dobije


ale po co grasz tyle rankedow, skoro przegrywasz
jak przegrasz 2rankedy pod rzad to sobie daruj i sproboj wieczorkiem/nastpnego dnia
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
May 21 2013 08:20am
Quote (Dreedeq @ May 21 2013 02:18pm)
7 razy z rzedu przegrales i -40?


tak, od kiedy wszedlem do g1 dostaje trace po 4-6. Zaraz jak zaczne nadrabiac to zapewne bedize tak jak juz kiedys duzo wjebalem po 2 lp za wina


Quote (DrCox @ May 21 2013 02:18pm)
ale po co grasz tyle rankedow, skoro przegrywasz
jak przegrasz 2rankedy pod rzad to sobie daruj i sproboj wieczorkiem/nastpnego dnia


zawsze mam wrazenie, ze juz niemozliwe zebym nastepnego wjebal , a jednak

This post was edited by Bart3k on May 21 2013 08:22am
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 21 2013 08:23am
Quote (Bart3k @ May 21 2013 02:20pm)
tak, od kiedy wszedlem do g1 dostaje trace po 4-6. Zaraz jak zaczne nadrabiac to zapewne bedize tak jak juz kiedys duzo wjebalem po 2 lp za wina


to grubo. nigdy nie mialem takich problemow, jak opisujecie. zawsze te 15-30 za win/lose
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
May 21 2013 08:24am
Quote (Dreedeq @ May 21 2013 02:23pm)
to grubo. nigdy nie mialem takich problemow, jak opisujecie. zawsze te 15-30 za win/lose


nom ja do g1 sie wbilem mysle fajnie jest zaraz platynka siadzie, a patrze, ze bede tu gnic tyle czas co mi zajelo przejscie z gold 5 do gold 1
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 21 2013 08:25am
Quote (Bart3k @ May 21 2013 02:24pm)
nom ja do g1 sie wbilem mysle fajnie jest zaraz platynka siadzie, a patrze, ze bede tu gnic tyle czas co mi zajelo przejscie z gold 5 do gold 1


weird. z diamond I na challenger tak jest, ze sie malo dostaje, ale ze z gold na plat ;p
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 21 2013 08:25am
Quote (Dreedeq @ 21 May 2013 15:23)
to grubo. nigdy nie mialem takich problemow, jak opisujecie. zawsze te 15-30 za win/lose


fajnie Ci ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ {◕◡◕} ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 21 2013 08:28am
Quote (Payrou @ May 21 2013 02:25pm)
fajnie Ci ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็ {◕◡◕} ก็็็็็็็็็็็็็็็็็็็็


wykluczone
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
May 21 2013 08:29am
niech mnie ktos pokeruje :cry:
Go Back To Polska Topic List
Prev1366236633664366536664030Next
Closed New Topic New Poll