Quote (1970 @ May 21 2013 02:49pm)
już trochę nie grałem w lola i nie jestem na bieżąco ale o co kurwa chodzi z tą puszystą kulką?
http://i.imgur.com/kuIssIW.gif
ucieka przed graczamy, czyli taka darmowa wizja w krzakach (respia sie na starcie gry w tych krzakac hna srodku, po jednym w kazdym, wiec jak widzisz, ze wyszly z krzakow to znaczy, ze enemy tam jest xd )