d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1366036613662366336644030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 21 2013 07:31am
Quote (Payrou @ May 21 2013 03:25pm)
są zalezne od tego jak dlugo grzejesz ławe w jednej lidze - im dłużej tym gorzej sie wyciągnąć


nie. jak nie chce cie puscic do tieru (teoretycznie masz za maly mmr bywejsc wyzej) lepszego to tak jest. plat/dia, dia/chall przynajmniej, mysle ze w innych wypadkach podobnie.

This post was edited by luksus on May 21 2013 07:31am
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 21 2013 07:36am
Quote (luksus @ 21 May 2013 14:31)
nie. jak nie chce cie puscic do tieru (teoretycznie masz za maly mmr bywejsc wyzej) lepszego to tak jest. plat/dia, dia/chall przynajmniej, mysle ze w innych wypadkach podobnie.


to tez ale mam kumpla ktory w deep g5 siedzi na 10lp i mu tak rozdaje 5 za wina i 15 za lose
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 21 2013 07:38am
Quote (Payrou @ May 21 2013 02:36pm)
to tez ale mam kumpla ktory w deep g5 siedzi na 10lp i mu tak rozdaje 5 za wina i 15 za lose


jak caly czas przegrywa to mu mmr spada, w wyniku czego gra z ludzmi ze slabszego elo = oni dostaja wiecej, on mniej
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 21 2013 07:47am
Quote (Payrou @ May 21 2013 03:36pm)
to tez ale mam kumpla ktory w deep g5 siedzi na 10lp i mu tak rozdaje 5 za wina i 15 za lose


to chyba jest jak wbijesz 3+ lose streak
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 21 2013 07:49am
już trochę nie grałem w lola i nie jestem na bieżąco ale o co kurwa chodzi z tą puszystą kulką?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 21 2013 07:51am
Quote (1970 @ 21 May 2013 14:49)
już trochę nie grałem w lola i nie jestem na bieżąco ale o co kurwa chodzi z tą puszystą kulką?
http://i.imgur.com/kuIssIW.gif


jakis snierzek z aramu tylko chyba
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 21 2013 07:59am
Quote (1970 @ May 21 2013 02:49pm)
już trochę nie grałem w lola i nie jestem na bieżąco ale o co kurwa chodzi z tą puszystą kulką?
http://i.imgur.com/kuIssIW.gif


ucieka przed graczamy, czyli taka darmowa wizja w krzakach (respia sie na starcie gry w tych krzakac hna srodku, po jednym w kazdym, wiec jak widzisz, ze wyszly z krzakow to znaczy, ze enemy tam jest xd )
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 21 2013 08:00am
Quote (DrCox @ 21 May 2013 14:59)
ucieka przed graczamy, czyli taka darmowa wizja w krzakach (respia sie na starcie gry w tych krzakac hna srodku, po jednym w kazdym, wiec jak widzisz, ze wyszly z krzakow to znaczy, ze enemy tam jest xd )


i po chuj takie cos robic?
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 21 2013 08:01am
Quote (Tradek_Mk @ May 21 2013 03:00pm)
i po chuj takie cos robic?


zebys mial na co plakac, przytyj jeszcze troche to bedziesz qqba69 v2
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 21 2013 08:02am
Quote (1970 @ May 21 2013 03:49pm)
już trochę nie grałem w lola i nie jestem na bieżąco ale o co kurwa chodzi z tą puszystą kulką?
http://i.imgur.com/kuIssIW.gif


mozna je karmic
jak jebniesz pkt w ciastko w zielonym drzewku to oprucz niego dostajesz ciastko dla ego guwniaka i mozesz go nakarmic i sie robi wiekszy
jak 10 plajeruw go nakarmi to jest durzy wybucha i wychodzo z niego male guwniaki ;d
Go Back To Polska Topic List
Prev1366036613662366336644030Next
Closed New Topic New Poll