d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1365936603661366236634030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 21 2013 04:50am
Quote (luksus @ May 21 2013 11:40am)
gral na swoim smerfie D1




:DDDDDDD


musi byc ciezko na low levele


niebardzo, ogolnie beczulka z tej gry, gralem nia w ogole 1 raz xd

/e w ogole podobno dostalem reporta za to ze zrobilem z cichyb duo mid, nie mozna tak ?

This post was edited by blejdowy on May 21 2013 04:53am
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 21 2013 04:54am
18/4 veigarem
ofc lose

jacy ci ludzie sa uposledzeni :(
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 05:07am
Quote (blejdowy @ 21 May 2013 12:50)
niebardzo, ogolnie beczulka z tej gry, gralem nia w ogole 1 raz xd

/e w ogole podobno dostalem reporta za to ze zrobilem z cichyb duo mid, nie mozna tak ?


Wygralismy tego duomida wiec musimy zostac za to surowo ukarani przez riot.
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 21 2013 05:18am
Quote (blejdowy @ May 21 2013 11:50am)
niebardzo, ogolnie beczulka z tej gry, gralem nia w ogole 1 raz xd

/e w ogole podobno dostalem reporta za to ze zrobilem z cichyb duo mid, nie mozna tak ?


nie, tak w tej grze jest - carrujesz gre to jestes smieciem i wylapuejsz bana
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 21 2013 05:33am
Quote (blejdowy @ 21 May 2013 11:50)
niebardzo, ogolnie beczulka z tej gry, gralem nia w ogole 1 raz xd

/e w ogole podobno dostalem reporta za to ze zrobilem z cichyb duo mid, nie mozna tak ?


w tej grze ludzie sa tak uposledzeni, ze przyjmuja tylko jedna mete
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 21 2013 06:04am
Quote (Tradek_Mk @ May 21 2013 12:33pm)
w tej grze ludzie sa tak uposledzeni, ze przyjmuja tylko jedna mete


najlepsze jest to, ze smiejesz sie z lola, a w doto2 grasz pewnie na najnizszym mozliwym mmr xDDDDDDD
Member
Posts: 40,967
Joined: Dec 11 2007
Gold: 35,282.21
May 21 2013 07:07am
czy te całe ligowe punkty są od czegoś zależne? Jak wygram to dostaje +4, +5max jak przegram to mi zapierdala 16-20 i przy stanie 5winow/1los jestem w plecy albo wychodzę na 0 -_-
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 21 2013 07:25am
Quote (zALC @ 21 May 2013 14:07)
czy te całe ligowe punkty są od czegoś zależne? Jak wygram to dostaje +4, +5max jak przegram to mi zapierdala 16-20 i przy stanie 5winow/1los jestem w plecy albo wychodzę na 0 -_-


są zalezne od tego jak dlugo grzejesz ławe w jednej lidze - im dłużej tym gorzej sie wyciągnąć
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 07:26am
Quote (DrCox @ 21 May 2013 14:04)
najlepsze jest to, ze smiejesz sie z lola, a w doto2 grasz pewnie na najnizszym mozliwym mmr xDDDDDDD


Nie ma takiej gry jak doto2.
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
May 21 2013 07:26am
6 wtop z rzedu dzisiaj, ggwp
Go Back To Polska Topic List
Prev1365936603661366236634030Next
Closed New Topic New Poll