Quote (luksus @ May 21 2013 11:40am)
gral na swoim smerfie D1
:DDDDDDD
musi byc ciezko na low levele
niebardzo, ogolnie beczulka z tej gry, gralem nia w ogole 1 raz xd
/e w ogole podobno dostalem reporta za to ze zrobilem z cichyb duo mid, nie mozna tak ?
This post was edited by blejdowy on May 21 2013 04:53am