Quote (SimSimSalabim @ Apr 3 2014 12:24am)
obecnie skate buty najlepsze robi etnies/osiris/es/c1rca/dc czasem cos fajnego wypusci
nie wiem jak to na daną chwilę wygląda, ale generalnie etniesow nie polecam, a miałem z 5 par.. Buty zawsze albo rozpadają się po pół roku albo są ch*jowo skonstruowane. Circa podobno na propsie, większość osób chwali. Dc nigdy nie miałem, osirisy jeden raz, ale to była era butów czołgów, nie wiem jak to teraz wygląda. Es props.
jadą do mnie af1 low black, nigdy nie miałem lołuf, zobaczymy jaka jest różnica pomiędzy midami.