Quote (Alyx @ 7 Dec 2009 21:21)
uzywa ktos z was lui ui ? mam problem z ustawieniem czatu ( tzn nie znika razem z panelem jak klikam na ta opcje) oraz recount wystaje mi poza panel + nie pokazuje dps ( wogole nic nie zlicza ) :/
Ja używam.
Mi chat tez nie znika, ale to jakoś szczególnie mi nie przeszkadza. Z recountem nie miałem żadnych problemów. Używam LUI 1920 więc nie wiem ;>
Quote (Alyx @ 7 Dec 2009 21:39)
niby teraz dziala mi recout ale przemieszcze sie razem z tym panelem co na nim ma byc i odrobninke wystaje , tzn nie jest tak scalony jak powinien byc

szykuje sie dluzsze kombinowanie
e;
sorry ze nei edytowalem poprzedniego, jakos tak z rozpedu
No to UI jest całe w skryptach więc to nic dziwnego raczej. Ustaw sobie recounta tak, żeby pasował.
http://www.youtube.com/watch?v=6bMPiZzTPj0Moje LUI. Recount, Omen i Chat były na środku. Sam manualnie je przestawiłem.
This post was edited by Traba on Dec 7 2009 02:52pm