d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13653663673683691680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 7 2009 01:27pm
Quote (Pozer @ 7 Dec 2009 21:19)
raczej nie, juz po tygodniu bedzie lfm icecrown link achi -_-


watpie, niektore bossy sa porownywalne do Twinsow Hard, czyli watpie ze pugi beda to robily ...

w ogole ktory wing otwieraja 1 ?
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Dec 7 2009 01:34pm


Om nom nom.
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 7 2009 02:21pm
uzywa ktos z was lui ui ? mam problem z ustawieniem czatu ( tzn nie znika razem z panelem jak klikam na ta opcje) oraz recount wystaje mi poza panel + nie pokazuje dps ( wogole nic nie zlicza ) :/
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Dec 7 2009 02:35pm
Quote (Alyx @ 7 Dec 2009 21:21)
uzywa ktos z was lui ui ? mam problem z ustawieniem czatu ( tzn nie znika razem z panelem jak klikam na ta opcje) oraz recount wystaje mi poza panel + nie pokazuje dps ( wogole nic nie zlicza ) :/


Ja używam.
Mi chat tez nie znika, ale to jakoś szczególnie mi nie przeszkadza. Z recountem nie miałem żadnych problemów. Używam LUI 1920 więc nie wiem ;>

Quote (Alyx @ 7 Dec 2009 21:39)
niby teraz dziala mi recout ale przemieszcze sie razem z tym panelem co na nim ma byc i odrobninke wystaje , tzn nie jest tak scalony jak powinien byc :D szykuje sie dluzsze kombinowanie

e;
sorry ze nei edytowalem poprzedniego, jakos tak z rozpedu


No to UI jest całe w skryptach więc to nic dziwnego raczej. Ustaw sobie recounta tak, żeby pasował.
http://www.youtube.com/watch?v=6bMPiZzTPj0
Moje LUI. Recount, Omen i Chat były na środku. Sam manualnie je przestawiłem.

This post was edited by Traba on Dec 7 2009 02:52pm
Member
Posts: 17,923
Joined: Sep 4 2005
Gold: 893.10
Dec 7 2009 02:39pm
Quote (Traba @ 7 Dec 2009 22:35)
Ja używam.
Mi chat tez nie znika, ale to jakoś szczególnie mi nie przeszkadza. Z recountem nie miałem żadnych problemów. Używam LUI 1920 więc nie wiem ;>


niby teraz dziala mi recout ale przemieszcze sie razem z tym panelem co na nim ma byc i odrobninke wystaje , tzn nie jest tak scalony jak powinien byc :D szykuje sie dluzsze kombinowanie

e;
sorry ze nei edytowalem poprzedniego, jakos tak z rozpedu

This post was edited by Alyx on Dec 7 2009 02:40pm
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Dec 7 2009 04:42pm
k, oddalem 74 decki w ciagu 2 dni, jeszcze tylko 32 i the insane stoi przede mna :D
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 7 2009 05:01pm
miałem zaszczyt jezdzic z gm-em na spectral tigerze ;~)))
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 7 2009 05:07pm
Quote (toldi @ 8 Dec 2009 01:01)
miałem zaszczyt jezdzic z gm-em na spectral tigerze ;~)))


lol wat
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 7 2009 05:08pm
Quote (iron_bird @ 7 Dec 2009 23:42)
k, oddalem 74 decki w ciagu 2 dni, jeszcze tylko 32 i the insane stoi przede mna :D


Shen'dralar done ?;o
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Dec 7 2009 05:23pm
Quote (myr00n @ 8 Dec 2009 00:08)
Shen'dralar done ?;o


n, ale shen'dralar to akurat latwe jest, 3x libramow siedzi, srednio 1 libram z dm runu ktory trwa ~20 min, pristine diamondy tylko troche ciezkie, trzeba bedzie do brd sie wybrac.
Go Back To Polska Topic List
Prev13653663673683691680Next
Closed New Topic New Poll