d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1365836593660366136624030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 21 2013 04:00am
Quote (Atanok @ May 21 2013 10:58am)
Czemu ten pajak jest taki op? Mialem nasusem 2,5k hp, 150 magic resa, a ta kurwa mnie w 4 sekundy zabila i nawet nie wiedzialem co mnie trafilo.



Dzis ci pokaze.


chuja ja bede nim gral wybralem sobie go kurwa
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 21 2013 04:07am
Quote (blejdowy @ May 21 2013 10:57am)
rozumiem ze on nie uzywa many? xd


on uzywa hp zamiast many, ale z pasywa dostaje temp shielda aka absorba za trafione ze spellow targety xd

Quote (Atanok @ May 21 2013 10:58am)
Czemu ten pajak jest taki op? Mialem nasusem 2,5k hp, 150 magic resa, a ta kurwa mnie w 4 sekundy zabila i nawet nie wiedzialem co mnie trafilo.



Dzis ci pokaze.


mpen, tons of ap + obrazenia skalujace sie z %hp targetu - wszystko to moglo sie przyczynic do takowej sytuacji xd
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 21 2013 04:07am
Quote (DrCox @ May 21 2013 11:07am)
on uzywa hp zamiast many, ale z pasywa dostaje temp shielda aka absorba za trafione ze spellow targety xd



mpen, tons of ap + obrazenia skalujace sie z %hp targetu - wszystko to moglo sie przyczynic do takowej sytuacji xd


o, chuja dobre hp za miast many juz mi sie podoba wcozraj robilem facerole ta co gra na gitarze wciskajac losow qwe i mialem 9/1 xd
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 21 2013 04:09am
Quote (blejdowy @ May 21 2013 11:07am)
o, chuja dobre hp za miast many juz mi sie podoba wcozraj robilem facerole ta co gra na gitarze wciskajac losow qwe i mialem 9/1 xd


to jest harfa chyba
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 21 2013 04:11am
Quote (TardekTJK @ May 21 2013 11:09am)
to jest harfa chyba


zalezy od skina xd ale moze byc i harfa, chociaz myslalem ze fajniej bedize grac jak sie bedzie uzywalo skilli, takto lipa
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 04:18am
Cos zmieniali morde od stycznia czy wciaz mordekaiser es numero uno huehuehue?
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
May 21 2013 04:23am
Quote (Atanok @ May 21 2013 10:18am)
Cos zmieniali morde od stycznia czy wciaz mordekaiser es numero uno huehuehue?


Hah . ! Zabawne =)
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 21 2013 04:24am
Quote (WolfxX @ May 21 2013 11:23am)
Hah . ! Zabawne =)


Hah . ! Jak zwykel chujowy post chujowego uzytkownika =)
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 04:29am
Quote (WolfxX @ 21 May 2013 12:23)
Hah . ! Zabawne =)


Jestes zbyt przypadkowy zeby wiedziec o czym mowie.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 21 2013 04:40am
Quote (Payrou @ May 21 2013 09:51am)
jak on w ostatnich 10 grach zadnego hecarima w grze nie miaƂ ;P ?


gral na swoim smerfie D1
Quote (WolfxX @ May 21 2013 12:23pm)
Hah . ! Zabawne =)


Quote (DrCox @ May 21 2013 12:24pm)
Hah . ! Jak zwykel chujowy post chujowego uzytkownika =)


:DDDDDDD
Quote (blejdowy @ May 21 2013 12:07pm)
o, chuja dobre hp za miast many juz mi sie podoba wcozraj robilem facerole ta co gra na gitarze wciskajac losow qwe i mialem 9/1 xd


musi byc ciezko na low levele

This post was edited by luksus on May 21 2013 04:45am
Go Back To Polska Topic List
Prev1365836593660366136624030Next
Closed New Topic New Poll