Quote (AsaroV @ 19 May 2013 18:58)
od roku nie widzialem talona ktory wygral linie
mimo ze sie starali i grali raczej dobrze to i tak chuj
i nie tylko u mnie w grach ale w spectach/streamach too

Jak od roku, jak na poczatku s3 to byla postac, ktora chyba najbardziej skorzystala ze zmiany kalkulacji armor pena i nowego black cleavera. Gdzies w (chyba) listopadzie to byl najwiekszy flavour of the month, zaraz obok wukonga, garena, lee sina, całej tej bandy ad casterów :V.
Ale w obecnej mecie nie miecie tudzież
jest średniawy.
Quote (Mike342 @ 19 May 2013 20:33)
odkąd mam 10 czempionów i runy gram tylko rankedy, chyba że normala z bratem, takto never.
Tak to sobie tłumacz :D.