d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1365736583659366036614030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 20 2013 05:24pm
wlasnie nakurwiam na frogena ale hecarim kampi chuja :((:(:(:: :PP:?

This post was edited by luksus on May 20 2013 05:25pm
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 20 2013 06:07pm
wygralem haha beczułka
e: dułował z krepo xd

This post was edited by luksus on May 20 2013 06:07pm
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
May 20 2013 06:33pm
Quote (luksus @ May 21 2013 01:24am)
wlasnie nakurwiam na frogena ale hecarim kampi chuja :((:(:(:: :PP:?


czym gral i Ty czym?
e/ w challangarze jestes? xD

This post was edited by Pokor on May 20 2013 06:35pm
Member
Posts: 15,919
Joined: May 2 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
May 21 2013 01:51am
Quote (luksus @ 21 May 2013 00:24)
wlasnie nakurwiam na frogena ale hecarim kampi chuja :((:(:(:: :PP:?


jak on w ostatnich 10 grach zadnego hecarima w grze nie miał ;P ?
Member
Posts: 2,636
Joined: Feb 22 2008
Gold: 986.14
May 21 2013 02:34am
Quote (AsaroV @ 19 May 2013 18:58)
od roku nie widzialem talona ktory wygral linie
mimo ze sie starali i grali raczej dobrze to i tak chuj
i nie tylko u mnie w grach ale w spectach/streamach too :O


Jak od roku, jak na poczatku s3 to byla postac, ktora chyba najbardziej skorzystala ze zmiany kalkulacji armor pena i nowego black cleavera. Gdzies w (chyba) listopadzie to byl najwiekszy flavour of the month, zaraz obok wukonga, garena, lee sina, całej tej bandy ad casterów :V.
Ale w obecnej mecie nie miecie tudzież jest średniawy.

Quote (Mike342 @ 19 May 2013 20:33)
odkąd mam 10 czempionów i runy gram tylko rankedy, chyba że normala z bratem, takto never.

Tak to sobie tłumacz :D.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 21 2013 02:41am
Quote (raiderpl @ 21 May 2013 09:34)
Jak od roku, jak na poczatku s3 to byla postac, ktora chyba najbardziej skorzystala ze zmiany kalkulacji armor pena i nowego black cleavera. Gdzies w (chyba) listopadzie to byl najwiekszy flavour of the month, zaraz obok wukonga, garena, lee sina, całej tej bandy ad casterów :V.
Ale w obecnej mecie nie miecie tudzież jest średniawy.


Tak to sobie tłumacz :D.


lol talon sredniawy? :DDDDDDD

to dlaczego ma najwiekszy winrate ze wszystkich champow?

e/ oh wait w tym tyg nie ma najwiekszego, ale still ponad 51%

This post was edited by Kathorga on May 21 2013 02:43am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 21 2013 03:07am
WITAM BEDE GRAL W LIGE LEGEND I PODOBA MI SIE MORDEKAISER JAK NIM GRAĆ - to nie troll porsze o odpowiedzi.
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 21 2013 03:42am
Quote (blejdowy @ 21 May 2013 10:07)
WITAM BEDE GRAL W LIGE LEGEND I PODOBA MI SIE MORDEKAISER JAK NIM GRAĆ - to nie troll porsze o odpowiedzi.


spamujesz spelami, masz 200 farmy w 20 minucie, rzucasz ulta na enemy ad carry, zabijasz, sterujesz sobą i wrogim ad carry


paf paf paf

penta
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
May 21 2013 03:57am
Quote (iRetwe @ May 21 2013 10:42am)
spamujesz spelami, masz 200 farmy w 20 minucie, rzucasz ulta na enemy ad carry, zabijasz, sterujesz sobą i wrogim ad carry


paf paf paf

penta


rozumiem ze on nie uzywa many? xd
Member
Posts: 8,833
Joined: Apr 3 2013
Gold: 133.00
Warn: 30%
May 21 2013 03:58am
Czemu ten pajak jest taki op? Mialem nasusem 2,5k hp, 150 magic resa, a ta kurwa mnie w 4 sekundy zabila i nawet nie wiedzialem co mnie trafilo.

Quote (blejdowy @ 21 May 2013 11:57)
rozumiem ze on nie uzywa many? xd


Dzis ci pokaze.

This post was edited by Atanok on May 21 2013 03:58am
Go Back To Polska Topic List
Prev1365736583659366036614030Next
Closed New Topic New Poll