d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1365536563657365836594030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 20 2013 07:26am
Quote (Cheapz @ 20 May 2013 15:02)
Pytanie do osób z EUNE:
Czy mieliście przez ostatnie 2 dni lagi?
Wczoraj w nocy tylko przez jedną gre nie lagowało, reszte musiałem leave'nąć :/


nie
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
May 20 2013 09:20am
Quote (Cheapz @ May 20 2013 02:02pm)
Pytanie do osób z EUNE:
Czy mieliście przez ostatnie 2 dni lagi?
Wczoraj w nocy tylko przez jedną gre nie lagowało, reszte musiałem leave'nąć :/


nie, west tylko cos szalal
Member
Posts: 9,213
Joined: Apr 16 2007
Gold: 954.50
May 20 2013 01:41pm
ja pierdole jak mozna robic bd na aramie xd
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
May 20 2013 01:48pm
niewiem jak sa dobierani przeciwnicy ale u nas na 5 bylo 2 z 30lvlem i wszyscy mieli w sumie 700Winow a u nich w teamie 3 na 30lvlu i w sumie pondad 3300wins dwóch mieli po 1500 winow zajebiscie dobieraja ludzi hehe
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 20 2013 01:55pm
Quote (BoNu5eK @ 20 May 2013 21:48)
niewiem jak sa dobierani przeciwnicy ale u nas na 5 bylo 2 z 30lvlem i wszyscy mieli w sumie 700Winow a u nich w teamie 3 na 30lvlu i w sumie pondad 3300wins dwóch mieli po 1500 winow zajebiscie dobieraja ludzi hehe


graliście premade?
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold: 160.00
May 20 2013 01:56pm
Quote (1970 @ May 20 2013 08:55pm)
graliście premade?



ja nie gralem solo mam nowe acc(26 lvl) ale dwoch u mnie bylo premade
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 20 2013 01:57pm
Quote (BoNu5eK @ 20 May 2013 21:56)
ja nie gralem solo mam nowe acc(26 lvl) ale dwoch u mnie bylo premade

to masz odpowiedź
łap ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, przydadzą ci się na przyszłość
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
May 20 2013 01:59pm
Quote (1970 @ May 20 2013 07:57pm)
to masz odpowiedź
łap ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, przydadzą ci się na przyszłość


Ten żart z tymi przecinkami jest świetny, Hah .

This post was edited by WolfxX on May 20 2013 01:59pm
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 20 2013 02:22pm
Quote (BoNu5eK @ May 20 2013 08:48pm)
niewiem jak sa dobierani przeciwnicy ale u nas na 5 bylo 2 z 30lvlem i wszyscy mieli w sumie 700Winow a u nich w teamie 3 na 30lvlu i w sumie pondad 3300wins dwóch mieli po 1500 winow zajebiscie dobieraja ludzi hehe


System ma niby dopierać na podstawie ukrytego elo z normali. Niestety, ale czasem jakoś to nie działa tak jak powinno. Zdarza się, że trafisz na miernoty, lub w teamie masz miernoty i nic nie poradzisz.
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold: 63.00
May 20 2013 03:11pm
Ale ironia losu LMAO akurat twisted fate muskeeter na przecenie za 375 a nie działa rp za wbicie 3 lvl żal -.- .!
Go Back To Polska Topic List
Prev1365536563657365836594030Next
Closed New Topic New Poll