☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
3655
3656
3657
3658
3659
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 552019
Replies: 40291
Track Topic
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#36561
May 20 2013 07:26am
Quote (Cheapz @ 20 May 2013 15:02)
Pytanie do osób z EUNE:
Czy mieliście przez ostatnie 2 dni lagi?
Wczoraj w nocy tylko przez jedną gre nie lagowało, reszte musiałem leave'nąć :/
nie
DrCox
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold
:
67.00
#36562
May 20 2013 09:20am
Quote (Cheapz @ May 20 2013 02:02pm)
Pytanie do osób z EUNE:
Czy mieliście przez ostatnie 2 dni lagi?
Wczoraj w nocy tylko przez jedną gre nie lagowało, reszte musiałem leave'nąć :/
nie, west tylko cos szalal
wittek
Member
Posts: 9,213
Joined: Apr 16 2007
Gold
:
954.50
#36563
May 20 2013 01:41pm
ja pierdole jak mozna robic bd na aramie xd
BoNu5eK
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold
:
160.00
#36564
May 20 2013 01:48pm
niewiem jak sa dobierani przeciwnicy ale u nas na 5 bylo 2 z 30lvlem i wszyscy mieli w sumie 700Winow a u nich w teamie 3 na 30lvlu i w sumie pondad 3300wins dwóch mieli po 1500 winow zajebiscie dobieraja ludzi hehe
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#36565
May 20 2013 01:55pm
Quote (BoNu5eK @ 20 May 2013 21:48)
niewiem jak sa dobierani przeciwnicy ale u nas na 5 bylo 2 z 30lvlem i wszyscy mieli w sumie 700Winow a u nich w teamie 3 na 30lvlu i w sumie pondad 3300wins dwóch mieli po 1500 winow zajebiscie dobieraja ludzi hehe
graliście premade?
BoNu5eK
Member
Posts: 11,186
Joined: Nov 5 2006
Gold
:
160.00
#36566
May 20 2013 01:56pm
Quote (1970 @ May 20 2013 08:55pm)
graliście premade?
ja nie gralem solo mam nowe acc(26 lvl) ale dwoch u mnie bylo premade
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#36567
May 20 2013 01:57pm
Quote (BoNu5eK @ 20 May 2013 21:56)
ja nie gralem solo mam nowe acc(26 lvl) ale dwoch u mnie bylo premade
to masz odpowiedź
łap ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, przydadzą ci się na przyszłość
WolfxX
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold
:
63.00
#36568
May 20 2013 01:59pm
Quote (1970 @ May 20 2013 07:57pm)
to masz odpowiedź
łap ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, przydadzą ci się na przyszłość
Ten żart z tymi przecinkami jest świetny, Hah .
This post was edited by WolfxX on May 20 2013 01:59pm
LukaSss
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold
:
4.20
#36569
May 20 2013 02:22pm
Quote (BoNu5eK @ May 20 2013 08:48pm)
niewiem jak sa dobierani przeciwnicy ale u nas na 5 bylo 2 z 30lvlem i wszyscy mieli w sumie 700Winow a u nich w teamie 3 na 30lvlu i w sumie pondad 3300wins dwóch mieli po 1500 winow zajebiscie dobieraja ludzi hehe
System ma niby dopierać na podstawie ukrytego elo z normali. Niestety, ale czasem jakoś to nie działa tak jak powinno. Zdarza się, że trafisz na miernoty, lub w teamie masz miernoty i nic nie poradzisz.
WolfxX
Member
Posts: 23,122
Joined: Feb 11 2009
Gold
:
63.00
#36570
May 20 2013 03:11pm
Ale ironia losu LMAO akurat twisted fate muskeeter na przecenie za 375 a nie działa rp za wbicie 3 lvl żal -.- .!
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
3655
3656
3657
3658
3659
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact