☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
3654
3655
3656
3657
3658
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 552076
Replies: 40291
Track Topic
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#36551
May 20 2013 05:40am
http://www.lolearnings.com/?a=50&rg=1,2,3,4&c=usd
This post was edited by 1970 on May 20 2013 05:42am
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#36552
May 20 2013 06:31am
nasus op
przyszlo 2 gankowac rozjebalem 3v1
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#36553
May 20 2013 06:36am
można sprzedawać rp za fg czy nie? (tylko pytam, więc miton nie szalej)
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#36554
May 20 2013 06:38am
Quote (1970 @ 20 May 2013 13:36)
można sprzedawać rp za fg czy nie? (tylko pytam, więc miton nie szalej)
na donorforum chyba mozna
Swartor
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold
:
10.40
#36555
May 20 2013 06:38am
Quote (1970 @ 20 May 2013 14:36)
można sprzedawać rp za fg czy nie? (tylko pytam, więc miton nie szalej)
mozna tylko karty na df
dziala to tak ze kevin wchodzi na dane konto i aktywuje klucz
a te karty rp nie dzialaja chyba na eu
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#36556
May 20 2013 06:52am
Quote (Swartor @ 20 May 2013 14:38)
mozna tylko karty na df
dziala to tak ze kevin wchodzi na dane konto i aktywuje klucz
a te karty rp nie dzialaja chyba na eu
u nas tylko paysafecard działa
TardekTJK
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#36557
May 20 2013 06:55am
Quote (1970 @ May 20 2013 01:52pm)
u nas tylko paysafecard działa
na wescie dziala tez to drugie, kupowalem rpki przez toto drugie i sporo taniej wychodzi
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#36558
May 20 2013 07:01am
w sumie szkoda że tylko karty bo zmieniam na dniach operatora i nie mam co zrobić z resztką kasy która mi została
jakieś pomysły kumy?
Cheapz
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold
:
5.00
#36559
May 20 2013 07:02am
Pytanie do osób z EUNE:
Czy mieliście przez ostatnie 2 dni lagi?
Wczoraj w nocy tylko przez jedną gre nie lagowało, reszte musiałem leave'nąć :/
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#36560
May 20 2013 07:03am
Quote (Cheapz @ 20 May 2013 15:02)
Pytanie do osób z EUNE:
Czy mieliście przez ostatnie 2 dni lagi?
Wczoraj w nocy tylko przez jedną gre nie lagowało, reszte musiałem leave'nąć :/
nie
wiem
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
3654
3655
3656
3657
3658
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact