d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1365436553656365736584030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 20 2013 05:40am
http://www.lolearnings.com/?a=50&rg=1,2,3,4&c=usd

This post was edited by 1970 on May 20 2013 05:42am
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 20 2013 06:31am
nasus op
przyszlo 2 gankowac rozjebalem 3v1 :(
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 20 2013 06:36am
można sprzedawać rp za fg czy nie? (tylko pytam, więc miton nie szalej)
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
May 20 2013 06:38am
Quote (1970 @ 20 May 2013 13:36)
można sprzedawać rp za fg czy nie? (tylko pytam, więc miton nie szalej)


na donorforum chyba mozna
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 20 2013 06:38am
Quote (1970 @ 20 May 2013 14:36)
można sprzedawać rp za fg czy nie? (tylko pytam, więc miton nie szalej)


mozna tylko karty na df

dziala to tak ze kevin wchodzi na dane konto i aktywuje klucz
a te karty rp nie dzialaja chyba na eu
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 20 2013 06:52am
Quote (Swartor @ 20 May 2013 14:38)
mozna tylko karty na df

dziala to tak ze kevin wchodzi na dane konto i aktywuje klucz
a te karty rp nie dzialaja chyba na eu


u nas tylko paysafecard działa
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 20 2013 06:55am
Quote (1970 @ May 20 2013 01:52pm)
u nas tylko paysafecard działa


na wescie dziala tez to drugie, kupowalem rpki przez toto drugie i sporo taniej wychodzi
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 20 2013 07:01am
w sumie szkoda że tylko karty bo zmieniam na dniach operatora i nie mam co zrobić z resztką kasy która mi została
jakieś pomysły kumy?
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
May 20 2013 07:02am
Pytanie do osób z EUNE:
Czy mieliście przez ostatnie 2 dni lagi?
Wczoraj w nocy tylko przez jedną gre nie lagowało, reszte musiałem leave'nąć :/
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 20 2013 07:03am
Quote (Cheapz @ 20 May 2013 15:02)
Pytanie do osób z EUNE:
Czy mieliście przez ostatnie 2 dni lagi?
Wczoraj w nocy tylko przez jedną gre nie lagowało, reszte musiałem leave'nąć :/

nie




























wiem

Go Back To Polska Topic List
Prev1365436553656365736584030Next
Closed New Topic New Poll