d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1365336543655365636574030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 19,115
Joined: Apr 27 2007
Gold: 15,461.01
May 19 2013 02:58pm
Quote (Etupz @ May 19 2013 09:55pm)
moge polecic tylko lee sina :D


słabo ogarniam, a lee sin wydaje się być trudny :<
Member
Posts: 1,687
Joined: Mar 26 2010
Gold: 70.43
Warn: 10%
May 19 2013 03:00pm
Quote (LoQ @ May 19 2013 10:58pm)
słabo ogarniam, a lee sin wydaje się być trudny :<


spróbuj fizza ;d
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
May 19 2013 04:40pm
Quote (AsaroV @ May 19 2013 05:32pm)
talon xdd
ten czamp potrzebuje reworka imho



najlepszy counter na kass :)
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 20 2013 01:02am
Quote (AsaroV @ May 19 2013 08:58pm)
od roku nie widzialem talona ktory wygral linie
mimo ze sie starali i grali raczej dobrze to i tak chuj
i nie tylko u mnie w grach ale w spectach/streamach too :O


mam 100% winratio talonem na rankedach.............
Member
Posts: 17,403
Joined: Aug 18 2006
Gold: 0.00
May 20 2013 01:08am
Quote (Wykluczone @ 20 May 2013 08:02)
mam  100% winratio talonem na rankedach.............


a ile gier rozegranych ?

bo ja też mogę powiedzieć, że mam np 100% malphitem ap na midzie ale tylko 4 gry rozegrane xD
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 20 2013 02:14am
talon najwiekszy winrate at all
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
May 20 2013 02:27am
Quote (iRetwe @ May 20 2013 09:08am)
a ile gier rozegranych ?

bo ja też mogę powiedzieć, że mam np 100% malphitem ap na midzie ale tylko 4 gry rozegrane xD


2 xD
Member
Posts: 12,213
Joined: Aug 3 2007
Gold: 16,656.50
May 20 2013 02:29am
Quote (Wykluczone @ May 20 2013 08:27am)
2 xD


to ja mialem lee sinem chyba 100% i czynascie rankedow, hue.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 20 2013 03:08am
Quote (Dreedeq @ 20 May 2013 10:29)
to ja mialem lee sinem chyba 100% i czynascie rankedow, hue.


ja mialem szenem 10-0
atm 16-6 :<
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
May 20 2013 03:38am
Quote (LoQ @ May 19 2013 09:54pm)
Akali dobry assasin ?


op w kurwe, jak dobrze skaczesz to w 10min 4/0

Quote (AsaroV @ May 19 2013 06:32pm)
talon xdd
ten czamp potrzebuje reworka imho


wat xDDDDDDDDDD
Go Back To Polska Topic List
Prev1365336543655365636574030Next
Closed New Topic New Poll