Quote (AsaroV @ May 19 2013 08:58pm)
od roku nie widzialem talona ktory wygral linie
mimo ze sie starali i grali raczej dobrze to i tak chuj
i nie tylko u mnie w grach ale w spectach/streamach too

na ap carry nigdy talonem mida nie przegralem

ta postać jest stworzona do niszczenia mida.
e/ chyba ze te "twoje" talony są wybierane na 1st pickach, wtedy powodzenia...
This post was edited by Pokor on May 19 2013 02:30pm