d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1364936503651365236534030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 18 2013 06:02pm
tak kurwa mialem win streak to pszyszly serie i w pizde poszlo
2x ultra feed ;(
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
May 18 2013 06:44pm
Quote (kefir @ May 19 2013 12:34am)



;DDDDDDDDDDDD

właśnie skończyłem rankeda 5/5/11 grając mf i brand z 6/12/9 mówi, że przejebalismy przeze mnie, bo nie mam armor pene, gdzie nikt u nich oprocz thresha nie zlozyl jakiegokolweik itemu z pancerzem :Cry:
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
May 18 2013 06:44pm
Quote (kefir @ May 19 2013 02:34am)


nie wierzę, że tak można grać ;/
Ludzie jednak są głupi ;<
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
May 18 2013 10:04pm
Nie polecam grać wcześnie rano rankedów na east, trzeci dzień pod rząd wstaje o 5 i gram sobie 1 rankeda, cały czas jakieś uncarriable arabskie ścerwia z kuwejtu czy innego kurwistanu ruchające kozy piszące w barbarzyńskim języku.

This post was edited by dawid9400 on May 18 2013 10:17pm
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
May 18 2013 11:10pm
Quote (dawid9400 @ May 19 2013 04:04am)
Nie polecam grać wcześnie rano rankedów na east, trzeci dzień pod rząd wstaje o 5 i gram sobie 1 rankeda, cały czas jakieś uncarriable arabskie ścerwia z kuwejtu czy innego kurwistanu ruchające kozy piszące w barbarzyńskim języku.


vouch.
Member
Posts: 16,828
Joined: Dec 28 2005
Gold: 4.20
May 19 2013 04:50am
Quote (TDI @ May 19 2013 06:10am)
vouch.


Jesteś na east? :D
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
May 19 2013 08:20am
ii chuj z promote bo oriana (polak, wiadomo) od 1 minuty afk. :)
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 19 2013 08:29am
ocelot jaki placzek :D
Member
Posts: 7,193
Joined: Jul 9 2008
Gold: 0.00
May 19 2013 08:41am
Quote (Sahin @ 19 May 2013 15:20)
ii chuj z promote bo oriana (polak, wiadomo) od 1 minuty afk. :)


Jeszcze wczoraj wieczorem mialem promote do Gold II dzisiaj wlasnie spadlem do Gold IV. Nigdy nie grac rankedow w weekendy -.-
Go Back To Polska Topic List
Prev1364936503651365236534030Next
Closed New Topic New Poll