d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1364365366367368412Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,500
Joined: Feb 12 2016
Gold: 0.00
Warn: 20%
Sep 18 2016 04:34am
Quote (Carax @ Sep 18 2016 11:23am)
Vanilla to prywatny serwer, a TBC to skrót od The Burning Crusade, pierwszego dodatku do WoW.



Pamiętaj, żebyś nigdy więcej nie odpisywał na moje posty.


Sam jesteś serwer prywatny. Vanilla to pierwszy wow, przed dodatkami.
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Sep 18 2016 04:36am
Quote (WjebujeGierki @ Sep 18 2016 12:34pm)
Sam jesteś serwer prywatny. Vanilla to pierwszy wow, przed dodatkami.


Jest też taki prywatny serwer.
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Sep 18 2016 06:09am
Quote (Carax @ Sep 18 2016 11:36am)
Jest też taki prywatny serwer.


No i co z tego, tardaxie, skoro wszyscy mówiąc Vanilla mają na myśli classic wowa. kys
Member
Posts: 11,557
Joined: Jul 10 2012
Gold: 0.00
Sep 18 2016 06:34am
Quote (SpoilsSeeker @ Sep 18 2016 02:09pm)
No i co z tego, tardaxie, skoro wszyscy mówiąc Vanilla mają na myśli classic wowa. kys


zapewne takie 17 letnie prosy jak ty również?
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Sep 18 2016 06:38am
Quote (Carax @ Sep 18 2016 02:34pm)
zapewne takie 17 letnie prosy jak ty również?


pudlo xd
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Sep 18 2016 06:38am
Quote (Carax @ Sep 18 2016 01:34pm)
zapewne takie 17 letnie prosy jak ty również?


sorry kolezko ale on ma racje. wiec nie wiem co sie sapiesz.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Sep 18 2016 10:45pm
Quote (Lord_Jox @ Sep 17 2016 11:16pm)
Coś Ci się delikatnie popierdoliło
Mozesz wylaczyc chat i tak zobaczysz wszystko co gra ma do zaoferowania.
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Sep 19 2016 01:16am
Quote (Carax @ Sep 18 2016 01:34pm)
zapewne takie 17 letnie prosy jak ty również?


gralem w wowa jak jeszcze matka cie nasieniem w bebzonie karmila
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Oct 6 2016 05:04am
Kupilem legion. Uruchamiam kaplana umrzyka na burning onionie. Zapraszam do wspolnej zabawy :))
Member
Posts: 9,825
Joined: Apr 7 2005
Gold: 2,777.00
Oct 6 2016 05:13am
Czy od czasu ostatniego duzego updatu windowsa 10 tez macie problemy z gra?

Ja mam ciagle freezy, na poczatku byly tylko na wiekszych walkach a teraz to nawet w menu sie zdarzaja
Go Back To Polska Topic List
Prev1364365366367368412Next
Add Reply New Topic New Poll