Quote (Pozer @ 7 Dec 2009 19:55)
ale przeciez odrazu wszystkiego nie dadza na live
po co np wiecej bossow dawac niz 4 skoro i tak nie bedzie mozna do nich isc
Mowie o tym 1 patchu, w nim tylko wyszlo 1 skrzydlo + heroici ... potem co tydzien dodawali jakies nowy patch po 300-400 mb
Quote (Cavalorn @ 7 Dec 2009 20:23)
wkurwie sie jak tych 4 wyczyscimy w reset, dwa a na kolejnych paru trzeba bedzie miesiacami czekac kurwa
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
te bossy na normalu sa trudniejsze niz niektore w tocu na hardzie, wiec gl :>
Quote (Cavalorn @ 7 Dec 2009 20:28)
ez. bedzie co progressowac, a tu przynajmniej nie bedzie jak w naxie, pozniej uldu, a w koncu w totc ze to "zapchajdziura przed icecrownem" i inne podejscie bedzie ;p
moze i tak, nie wiem czy to teraz bedzie, ale chyba tak, tylko 15 podejsc na tydzien :> ( ale raczej tylko hard )
This post was edited by zYwi3c on Dec 7 2009 12:34pm