Quote (Sahin @ 17 May 2013 10:08)
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/35/5e/t6/i02ctn.jpg
nie wiem czemu tristana jest tak niedoceniana

Poza tym, ze jest jednym z lepszych lategame adc, jest - podobnie do vayne - jednym ze słabszych lanerów. Jest dobra w very early 1-2 lvl, całkiem ok do all inów at 6. Ale w sumie jest największa słabość to midgame, kompletnie odpada w mid skirmishach i teamfightach, średnio kontroluje dragona.
A tak ogólnie jest całkiem fajniutka, siada w meta, całkowicie bezpieczny adc w lategame, broni się sama jumpem i knockbackiem z ulta, ma dzikie sterydy 90% AS i chory range.
Jej kolejnym problemem jest to, że nie może kontrolować linii jak np caitlyn i mf, lasthitując automatycznie pushujesz jej pasywem z E.
Wydaje mi się, że po nerfie cait i mf może być mocno doceniona :).