Quote (AsaroV @ May 17 2013 09:25am)
brat jak przynolifil to mowil ze na silver ciezej grac niz gold bo tam lamia linie ale tf graja juz jako tako
Na silver iv czasem mi się wydaje, że nie wiedzą w ogóle co to znaczy timfajt, wpierdala się w nas na przykład taki trundle z rzyliardem życia, na odpalonym ulcie itp, ryze i ashe nas napierdalają z daleka, a ja jestem jedynym, który doskakuje do ashe i próbuje jej coś zrobić, a w ogóle piąty członek naszego teamu farmi sobie w tym czasie na bocie. SUPER ZABAWA