d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1364436453646364736484030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 17 2013 02:34am
Quote (AsaroV @ May 17 2013 09:25am)
brat jak przynolifil to mowil ze na silver ciezej grac niz gold bo tam lamia linie ale tf graja juz jako tako


Na silver iv czasem mi się wydaje, że nie wiedzą w ogóle co to znaczy timfajt, wpierdala się w nas na przykład taki trundle z rzyliardem życia, na odpalonym ulcie itp, ryze i ashe nas napierdalają z daleka, a ja jestem jedynym, który doskakuje do ashe i próbuje jej coś zrobić, a w ogóle piąty członek naszego teamu farmi sobie w tym czasie na bocie. SUPER ZABAWA
Member
Posts: 7,062
Joined: Mar 20 2011
Gold: 2,242.39
May 17 2013 02:41am
Quote (TardekTJK @ May 17 2013 09:34am)
Na silver iv czasem mi się wydaje, że nie wiedzą w ogóle co to znaczy timfajt, wpierdala się w nas na przykład taki trundle z rzyliardem życia, na odpalonym ulcie itp, ryze i ashe nas napierdalają z daleka, a ja jestem jedynym, który doskakuje do ashe i próbuje jej coś zrobić, a w ogóle piąty członek naszego teamu farmi sobie w tym czasie na bocie. SUPER ZABAWA


sugerujesz ze twoj ap/ad powinien sie wjebac w 5 aby na sile focusowac ich ad/ap ?:d
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 17 2013 02:43am
Quote (Liar88 @ May 17 2013 09:41am)
sugerujesz ze twoj ap/ad powinien sie wjebac w 5 aby na sile focusowac ich ad/ap ?:d


Sugeruję, że mój bruiser powinien siąść na ad carry, a nie napierdalać się z trundlem.
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
May 17 2013 04:08am


nie wiem czemu tristana jest tak niedoceniana :(
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 17 2013 04:13am
Quote (Sahin @ 17 May 2013 11:08)
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/35/5e/t6/i02ctn.jpg

nie wiem czemu tristana jest tak niedoceniana :(


best late game carry razem z kogiem i vayne
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
May 17 2013 04:21am
Quote (Kathorga @ May 17 2013 10:13am)
best late game carry razem z kogiem i vayne


dokłaaaaaaadnie, range op :)
Member
Posts: 7,547
Joined: May 30 2007
Gold: 1,140.01
May 17 2013 05:46am
Quote (Sahin @ May 17 2013 10:08am)
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/35/5e/t6/i02ctn.jpg

nie wiem czemu tristana jest tak niedoceniana :(


gracz edek dokonał pięciokrotnego zabujstwa!@!#!@#@!
Member
Posts: 20,383
Joined: Feb 11 2007
Gold: 470.00
May 17 2013 08:03am
heca jest wyłączony czy o chuj chodzi?
Member
Posts: 4,457
Joined: Dec 20 2010
Gold: 5.00
May 17 2013 08:04am
Quote (Styczenx1600 @ May 17 2013 03:03pm)
heca jest wyłączony czy o chuj chodzi?


wyłonczony
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
May 17 2013 09:37am
Quote (Sahin @ May 17 2013 12:08pm)
http://screenshu.com/static/uploads/temporary/35/5e/t6/i02ctn.jpg

nie wiem czemu tristana jest tak niedoceniana :(


wcale nie jest niedoceniana.
Go Back To Polska Topic List
Prev1364436453646364736484030Next
Closed New Topic New Poll