d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1364336443645364636474030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
May 16 2013 04:09pm
zagrałem pierwszy raz dariuszem od dobrych 2-3 miesięcy i 15/5. op snowball
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold: 1.00
May 16 2013 04:11pm
Quote (Liar88 @ May 16 2013 11:56pm)
pierdolona nieuczciwa gra ja 6-0 jax 0-6 ja 16 lvl on 17 bo bot 10-0  a mid 8-0 siemaaaaaaaaa


Masz trochę, przydadzą się
Quote
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 16 2013 06:47pm
Quote (BoNu5eK @ 16 May 2013 21:38)
pierwsza penta  :]


pic albo san wiesz co

boty sie nie licza btw
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 17 2013 01:33am
Udało mi się wygrać rankeda, oeaeaeaueaueaua. Ostatnio strasznie źle mi szły ;c Gdyby się dało, to pewnie z tego silver iv bym spadł.
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 17 2013 01:44am
Quote (Liar88 @ 16 May 2013 22:56)
pierdolona nieuczciwa gra ja 6-0 jax 0-6 ja 16 lvl on 17 bo bot 10-0  a mid 8-0 siemaaaaaaaaa


kim jaxa stlukles?

e/ zrobili support dla g lcd :wub:

This post was edited by Kathorga on May 17 2013 01:44am
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 17 2013 02:16am
Quote (TardekTJK @ May 17 2013 09:33am)
Udało mi się wygrać rankeda, oeaeaeaueaueaua. Ostatnio strasznie źle mi szły ;c Gdyby się dało, to pewnie z tego silver iv bym spadł.


ja kurwa mac musze grac co 2 ranked 4v5 albo co gorsza z delbanami w teamie ktorzy nie wbija 4v2
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 17 2013 02:19am
Quote (AsaroV @ May 17 2013 09:16am)
ja kurwa mac musze grac co 2 ranked 4v5 albo co gorsza z delbanami w teamie ktorzy nie wbija 4v2


No ja odkąd do silver iv wpadłem, to kurwa tragedia. Albo ktoś wychodzi w połowie, albo z kumplem (bo gramy duo) jesteśmy jedynymi z pozytywnymi statami, tragedia ;D Nie powiem, że nie da się niektórych gier wycarryować, bo nie byłaby to prawda, ale jeszcze za słabym graczem jestem, żeby samemu grę uciągnąć.

This post was edited by TardekTJK on May 17 2013 02:19am
Member
Posts: 7,062
Joined: Mar 20 2011
Gold: 2,242.39
May 17 2013 02:24am
Quote (Kathorga @ May 17 2013 08:44am)
kim jaxa stlukles?

e/ zrobili support dla g lcd :wub:


jarvanem ale ten jax to jakis nieudacznik byl
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
May 17 2013 02:25am
Quote (TardekTJK @ May 17 2013 10:19am)
No ja odkąd do silver iv wpadłem, to kurwa tragedia. Albo ktoś wychodzi w połowie, albo z kumplem (bo gramy duo) jesteśmy jedynymi z pozytywnymi statami, tragedia ;D Nie powiem, że nie da się niektórych gier wycarryować, bo nie byłaby to prawda, ale jeszcze za słabym graczem jestem, żeby samemu grę uciągnąć.


brat jak przynolifil to mowil ze na silver ciezej grac niz gold bo tam lamia linie ale tf graja juz jako tako
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
May 17 2013 02:31am
Quote (Liar88 @ 17 May 2013 09:24)
jarvanem ale ten jax to jakis nieudacznik byl


yolo :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1364336443645364636474030Next
Closed New Topic New Poll