☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev
1
3643
3644
3645
3646
3647
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 552326
Replies: 40291
Track Topic
Bozia
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
#36441
May 16 2013 04:09pm
zagrałem pierwszy raz dariuszem od dobrych 2-3 miesięcy i 15/5. op snowball
RavenN
Member
Posts: 28,222
Joined: Jan 13 2009
Gold
:
1.00
#36442
May 16 2013 04:11pm
Quote (Liar88 @ May 16 2013 11:56pm)
pierdolona nieuczciwa gra ja 6-0 jax 0-6 ja 16 lvl on 17 bo bot 10-0 a mid 8-0 siemaaaaaaaaa
Masz trochę, przydadzą się
Quote
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Poeta
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold
:
0.00
#36443
May 16 2013 06:47pm
Quote (BoNu5eK @ 16 May 2013 21:38)
pierwsza penta :]
pic albo san wiesz co
boty sie nie licza btw
TardekTJK
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#36444
May 17 2013 01:33am
Udało mi się wygrać rankeda, oeaeaeaueaueaua. Ostatnio strasznie źle mi szły ;c Gdyby się dało, to pewnie z tego silver iv bym spadł.
Kathorga
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold
:
328.12
#36445
May 17 2013 01:44am
Quote (Liar88 @ 16 May 2013 22:56)
pierdolona nieuczciwa gra ja 6-0 jax 0-6 ja 16 lvl on 17 bo bot 10-0 a mid 8-0 siemaaaaaaaaa
kim jaxa stlukles?
e/ zrobili support dla g lcd
This post was edited by Kathorga on May 17 2013 01:44am
AsaroV
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,739.70
#36446
May 17 2013 02:16am
Quote (TardekTJK @ May 17 2013 09:33am)
Udało mi się wygrać rankeda, oeaeaeaueaueaua. Ostatnio strasznie źle mi szły ;c Gdyby się dało, to pewnie z tego silver iv bym spadł.
ja kurwa mac musze grac co 2 ranked 4v5 albo co gorsza z delbanami w teamie ktorzy nie wbija 4v2
TardekTJK
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold
:
0.00
Warn: 80%
#36447
May 17 2013 02:19am
Quote (AsaroV @ May 17 2013 09:16am)
ja kurwa mac musze grac co 2 ranked 4v5 albo co gorsza z delbanami w teamie ktorzy nie wbija 4v2
No ja odkąd do silver iv wpadłem, to kurwa tragedia. Albo ktoś wychodzi w połowie, albo z kumplem (bo gramy duo) jesteśmy jedynymi z pozytywnymi statami, tragedia ;D Nie powiem, że nie da się niektórych gier wycarryować, bo nie byłaby to prawda, ale jeszcze za słabym graczem jestem, żeby samemu grę uciągnąć.
This post was edited by TardekTJK on May 17 2013 02:19am
Liar88
Member
Posts: 7,062
Joined: Mar 20 2011
Gold
:
2,242.39
#36448
May 17 2013 02:24am
Quote (Kathorga @ May 17 2013 08:44am)
kim jaxa stlukles?
e/ zrobili support dla g lcd
jarvanem ale ten jax to jakis nieudacznik byl
AsaroV
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold
:
1,739.70
#36449
May 17 2013 02:25am
Quote (TardekTJK @ May 17 2013 10:19am)
No ja odkąd do silver iv wpadłem, to kurwa tragedia. Albo ktoś wychodzi w połowie, albo z kumplem (bo gramy duo) jesteśmy jedynymi z pozytywnymi statami, tragedia ;D Nie powiem, że nie da się niektórych gier wycarryować, bo nie byłaby to prawda, ale jeszcze za słabym graczem jestem, żeby samemu grę uciągnąć.
brat jak przynolifil to mowil ze na silver ciezej grac niz gold bo tam lamia linie ale tf graja juz jako tako
Kathorga
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold
:
328.12
#36450
May 17 2013 02:31am
Quote (Liar88 @ 17 May 2013 09:24)
jarvanem ale ten jax to jakis nieudacznik byl
yolo
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
3643
3644
3645
3646
3647
4030
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact