Quote (Verius @ 6 Dec 2009 17:45)
Gadało się o tym od tygodnia, szkoda, że nie mam gearu jak na taką gildię ;<
Najlepszego progressu w ally nie mieli, dużo polaków tam gra. Oni to byli mega BC, przed nerfami prawie wszystko wyczyscili, ale to gildia no-lifeów, więc.
Quote (pan_telewizor @ 6 Dec 2009 17:49)
na bb zigrowala 3 najlepsza alliance gildia z mojego serwa ostatnio, zdaje sie, ze sie teraz <forty two> nazywaja
nom, jest cos takiego. Ale jakoś specjalnie nie progressuja chyba.