d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13633643653663671680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 6 2009 12:17pm
Quote (Verius @ 6 Dec 2009 17:45)
Gadało się o tym od tygodnia, szkoda, że nie mam gearu jak na taką gildię ;<


Najlepszego progressu w ally nie mieli, dużo polaków tam gra. Oni to byli mega BC, przed nerfami prawie wszystko wyczyscili, ale to gildia no-lifeów, więc.

Quote (pan_telewizor @ 6 Dec 2009 17:49)
na bb zigrowala 3 najlepsza alliance gildia z mojego serwa ostatnio, zdaje sie, ze sie teraz <forty two> nazywaja


nom, jest cos takiego. Ale jakoś specjalnie nie progressuja chyba.

Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Dec 6 2009 03:22pm
Insanity 25 na farmie ;p
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 6 2009 03:25pm
Quote (DeathSquadOfVip @ 6 Dec 2009 23:22)
Insanity 25 na farmie ;p


gz ... my dzisiaj wipe na 5% bo healer zjebal na PC i znowu anub zajebany z 49 try ;/
Member
Posts: 2,912
Joined: Mar 19 2005
Gold: 0.00
Dec 6 2009 03:30pm
3 x conq z chesta pew pew i casterski sword ;p
Member
Posts: 22,560
Joined: Oct 28 2005
Gold: 530.00
Dec 6 2009 03:36pm
co jak co ale rozpierdala mnie ten pokoj w dala
Banned
Posts: 9
Joined: Dec 6 2009
Gold: 0.00
Dec 6 2009 05:20pm
ach wiec to jest temat zbiorczy prawiczkow?
Banned
Posts: 4,163
Joined: Aug 23 2005
Gold: 0.00
Dec 6 2009 05:29pm
Quote (mental_poverty @ Dec 6 2009 11:20pm)
ach wiec to jest temat zbiorczy prawiczkow?


Jakbys 2 lata temu to napisal to moze ktos by sie wzruszyl.
Member
Posts: 20,342
Joined: Mar 20 2005
Gold: 3,000.05
Dec 6 2009 05:32pm
Quote (mental_poverty @ Dec 6 2009 11:20pm)
ach wiec to jest temat zbiorczy prawiczkow?


wszyscy tu mieli twoja matke wiec not
Member
Posts: 11,916
Joined: Mar 16 2008
Gold: 0.00
Dec 7 2009 07:27am
ile musiałbym wydać hajsu ,jeśli chciałbym zacząc na globalu grać?
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Dec 7 2009 08:13am
Quote (Hammerheart @ Dec 7 2009 01:27pm)
ile musiałbym wydać hajsu ,jeśli chciałbym zacząc na globalu grać?

~250 jeśli myślisz o Wrath of the Lich King + prepaid.
Go Back To Polska Topic List
Prev13633643653663671680Next
Closed New Topic New Poll