d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev1363536363637363836394030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 14 2013 01:17am
Quote (AsaroV @ 14 May 2013 07:41)
http://www.lolking.net/summoner/na/25159954#history
ziomeg ma 717 gier nautem siedzi w b4 i gra na sacharze    :D


http://www.lolking.net/summoner/na/31604786
ten ma 1.1k sama caitlyn, ogolnie ponad 2k i silver 5

e/ http://www.lolking.net/summoner/eune/24187682
ponad 1000 gp bronze III

e/ http://www.lolking.net/summoner/na/28882177 ponad 1k kata
bronze V

This post was edited by Swartor on May 14 2013 01:22am
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 14 2013 01:19am
Wlasnie gram mojo 1000 gierke nautem liga legent najleprza gra moba
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
May 14 2013 01:47am
tkwię jeszcze w silver, powiedzcie mi, czy na goldzie choć trochę ten poziom jest większy? EAST EU.
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 14 2013 01:51am
Quote (Sahin @ 14 May 2013 09:47)
tkwię jeszcze w silver, powiedzcie mi, czy na goldzie choć trochę ten poziom jest większy? EAST EU.


poziom gry nie jest duzo wyzszy ale przynajmniej ludzie pikuja to co potrzebne a nie 'mid or feed' (ofc tez sa tardy ale mniej)
na silverze to co druga taka
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
May 14 2013 01:57am
Quote (Swartor @ May 14 2013 07:51am)
poziom  gry nie jest duzo wyzszy ale przynajmniej ludzie pikuja to co potrzebne a nie 'mid or feed' (ofc tez sa tardy ale mniej)
na silverze to co druga taka



o to mi chodziło... właśnie wiem. hmm, a jeśli chodzi o afki i feederów, bez zmian?
Member
Posts: 7,062
Joined: Mar 20 2011
Gold: 2,242.39
May 14 2013 02:18am
Quote (luksus @ May 14 2013 02:01am)
polecam panteona na wszystkie guwniane ligi i dywizje (choc teraz tez nim gram), zawsze i wszedzie sie sprawdza nawet jako supp xd
troche stare ale prosze
http://oi50.tinypic.com/2hqwhv8.jpg


tak samo moge polecic jarka czwartego tez na kazdej lini sie sprawdza
Member
Posts: 11,995
Joined: Feb 12 2009
Gold: 0.00
May 14 2013 02:39am
Quote (Sahin @ May 14 2013 07:47am)
tkwię jeszcze w silver, powiedzcie mi, czy na goldzie choć trochę ten poziom jest większy? EAST EU.


wszystko tak samo nawet w gold 1, nie licze na poprawe rowniez na platynie
Banned
Posts: 9,091
Joined: Aug 24 2005
Gold: 1.00
Warn: 60%
May 14 2013 02:42am
Quote (luksus @ May 14 2013 01:01am)
polecam panteona na wszystkie guwniane ligi i dywizje (choc teraz tez nim gram), zawsze i wszedzie sie sprawdza nawet jako supp xd
troche stare ale prosze
http://oi50.tinypic.com/2hqwhv8.jpg


Kurcze widze ze jestes profesjonalista moge poprosic o autograf
Member
Posts: 10,266
Joined: Jan 5 2009
Gold: 0.00
May 14 2013 03:31am
jak to jest? duo / solo ma jakiś wpływ na przydzielanie punktów? Tzn. jak gram solo to jest jakaś różnica ile pkt dostaje?
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
May 14 2013 03:48am
li sin i veigar najlepsze czempiony w tej grze
tak
Go Back To Polska Topic List
Prev1363536363637363836394030Next
Closed New Topic New Poll