d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13623633643653661680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 11,949
Joined: Apr 19 2006
Gold: 88.00
Dec 5 2009 06:19pm
Quote (Pozer @ 6 Dec 2009 01:00)
jestem niggerem


vouch

Quote (Azurewrath @ 6 Dec 2009 00:14)
Moze mi ktos strescic sytuacje na BL? Wszedzie pisza, ze laguje tam i ogolnie mala kultura i duzo dzieci. Chce sie dowiedziec czegos od ludzi tam grajacych gdyz mysle o przeniesieniu sie na ten serwer.


Realm jak każdy inny, spam jak na każdym innym realmie na /2 - tylko tutaj po polsku. Polaków jest sporo i to minus tego serwera.

This post was edited by sleeperek on Dec 5 2009 06:26pm
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Dec 5 2009 08:13pm
Quote (sleeperek @ Dec 6 2009 01:19am)
Realm jak każdy inny, spam jak na każdym innym realmie na /2 - tylko tutaj po polsku. Polaków jest sporo i to minus tego serwera.


Gdzie diabel nie moze tam polaka posle
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 6 2009 01:46am
Verius, horda na BB rośnie w siłę - Final Breath do was przeszło.
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 6 2009 07:28am
75 pets achieved.

Teraz 100 mountów (14 left) , The Exalted (7 left) , Loremaster (EK+northrend) i będe spełniony ;)

[BIR]7mountow, 6exalted we wtorek, ek+kali(400questow)[/bir]

This post was edited by myr00n on Dec 6 2009 07:40am
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Dec 6 2009 07:49am
Panowie mozecie mi jakies fajne UI polecic na 1280x 800 wide?
Member
Posts: 8,824
Joined: Dec 18 2006
Gold: 5.91
Dec 6 2009 08:21am
Quote (myr00n @ Dec 6 2009 03:28pm)
75 pets achieved.

Teraz 100 mountów (14 left) , The Exalted (7 left) , Loremaster (EK+northrend) i będe spełniony ;)

[BIR]7mountow, 6exalted we wtorek, ek+kali(400questow)[/bir]


TO the Insane sobie zrob jeszcze ;p


Mi Ravenholdt zostal do wyfarmienia
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Dec 6 2009 09:01am
Quote (Gold_warrior @ 6 Dec 2009 15:21)
TO the Insane sobie zrob jeszcze ;p


Mi Ravenholdt zostal do wyfarmienia


To już łatwiutko.

Szkoda mi czasu na the insane.
Member
Posts: 9,692
Joined: Sep 10 2005
Gold: 30.00
Dec 6 2009 10:04am
mi zostalo jeszcze 65 deckow do oddania...
Member
Posts: 8,681
Joined: Nov 10 2008
Gold: 239.99
Dec 6 2009 11:45am
Quote (Push22 @ Dec 6 2009 09:46am)
Verius, horda na BB rośnie w siłę - Final Breath do was przeszło.


Gadało się o tym od tygodnia, szkoda, że nie mam gearu jak na taką gildię ;<
Member
Posts: 5,858
Joined: Jun 17 2009
Gold: 80.00
Dec 6 2009 11:49am
na bb zigrowala 3 najlepsza alliance gildia z mojego serwa ostatnio, zdaje sie, ze sie teraz <forty two> nazywaja
Go Back To Polska Topic List
Prev13623633643653661680Next
Closed New Topic New Poll