Quote (Pozer @ 6 Dec 2009 01:00)
jestem niggerem
vouch
Quote (Azurewrath @ 6 Dec 2009 00:14)
Moze mi ktos strescic sytuacje na BL? Wszedzie pisza, ze laguje tam i ogolnie mala kultura i duzo dzieci. Chce sie dowiedziec czegos od ludzi tam grajacych gdyz mysle o przeniesieniu sie na ten serwer.
Realm jak każdy inny, spam jak na każdym innym realmie na /2 - tylko tutaj po polsku. Polaków jest sporo i to minus tego serwera.
This post was edited by sleeperek on Dec 5 2009 06:26pm