d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Różne Śmieszne Śmieszności > Temat Oficjalny
Prev1361362363364365410Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 4,306
Joined: Feb 2 2009
Gold: 25,038.00
Jul 16 2010 02:16pm
Quote (groch55 @ 16 Jul 2010 22:14)
moze old:

Pewien mężczyzna stracił prace, żona od niego odeszła, spalił mu się dom. Postanowił skończyć ze swoim życiem, udał się do lasu, już zawiesił sznur na gałęzi, ale nagle słyszy, że na drzewie coś się rusza...
-Ktoś ty??
-Jestem świętym mikołajem, dlaczego chcesz się powiesić?
-Straciłem prace, żona ode mnie odeszła, spalił mi się dom
-To wiesz co <pstryk> masz znowu pracę, Twoja żona czeka w twoim domu na Ciebie
-O ja super, dziękuję, Mogę coś dla Ciebie zrobić?
-Noo wiesz możesz zrobić mi laske...
-No w sumie tyle dla mnie zrobiłeś.
No i facet zabrał się do roboty. Po skończonej robocie mikołaj głaszcze faceta po głowie i się pyta:
-A ty ile masz właściwie lat?
-30
-I ty jeszcze w świętego mikołaja wierzysz...?


nawet nawet xd
Member
Posts: 24,188
Joined: Nov 17 2009
Gold: 5,727.00
Jul 16 2010 02:19pm
Quote (groch55 @ Jul 16 2010 10:14pm)
moze old:

Pewien mężczyzna stracił prace, żona od niego odeszła, spalił mu się dom. Postanowił skończyć ze swoim życiem, udał się do lasu, już zawiesił sznur na gałęzi, ale nagle słyszy, że na drzewie coś się rusza...
-Ktoś ty??
-Jestem świętym mikołajem, dlaczego chcesz się powiesić?
-Straciłem prace, żona ode mnie odeszła, spalił mi się dom
-To wiesz co <pstryk> masz znowu pracę, Twoja żona czeka w twoim domu na Ciebie
-O ja super, dziękuję, Mogę coś dla Ciebie zrobić?
-Noo wiesz możesz zrobić mi laske...
-No w sumie tyle dla mnie zrobiłeś.
No i facet zabrał się do roboty. Po skończonej robocie mikołaj głaszcze faceta po głowie i się pyta:
-A ty ile masz właściwie lat?
-30
-I ty jeszcze w świętego mikołaja wierzysz...?

e: chociaz wole wersje z dżinem


uśmiałem się :D
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Jul 16 2010 02:19pm
Mąż z żoną miło spędzają popołudnie w ogrodzie odbijając piłkę.
Żona chciała pokazać mężowi swoją potęgę i zajebała piłkę tak mocno że poleciała na podwórko sąsiada, z oddali było słychać tylko dźwięk tłuczonego szkła i jakby jakaś waza się rozbiła.
Mąż mówi:
-widzisz co narobiłaś teraz trzeba będzie tam pójść i co gorsza przeprosić...
Oboje udali się do sąsiada wchodzą przez rozbitą szybę widzą rozbity jakiś wazon i rozsypany piach. Na sofie obok siedzi spokojnie jakiś dziwnie ubrany koleś.
-kim jesteś?
Pyta mąż
-ja jestem dżinem który był uwięziony w tej wazie kilka tysięcy lat, podaruję wam tą zbitą szybę i spełnie trzy życzenia, ale pozwólcie że jedno sobie wezmę z racji tego że tak długo nie byłem już na tym świecie.
Mąż myśli i po chwili mówi:
-chcę mieć najlepszy samochód na świecie i być szczęśliwy z żoną do końca życia.
Dżin odpowiada:
-twoje życzenie zostało spełnione po powrocie do domu w garażu będziesz miał ten samochód.
Teraz ty kobieto.
-a ja chce mieć najlepszy dom w każdym kraju, najlepszą służbę w nim i żeby co roku na konto wpadało nam po $1mln.
Dżin mówi:
-załatwione.
Mąż na to:
-no a ty Dżinie czego sobie życzysz?
-Ja, ponieważ przez tyle lat byłem uwięziony, nie marzę o niczym innym jak o seksie z tobą piękna kobieto.
- No i co ty na to - pyta mąż
-hmmm... skoro mamy juz najlepszy samochód, dom w każdym kraju i tyle pieniędzy to czemu nie...
Dżin z kobietą udali się na górę i zaczeli odbywać stosunek.
Dżin był wręcz nienasycony po 3 godzinach nieziemskiego seksu, zchodzi wreszcie z kobiety i pyta:
-ile masz lat?
-obydwoje z mężem mamy po 34 lata
-34 lata i w dżina wierzycie?!

ta wersja lepsza



e:
W policji potrzebowali zatrudnienia i na kandydatki zgłosiły sie 3 blondynki. Biorą pierwszą do pokoju i mówią:
-To jest zdjęcie profilu podejzanego. Prosze nam coś o nim powiedziec.
Blondynka:
-Ma jedno ucho...
Wyprosili ją więc wchodzi druga i to samo zadanie mówi:
-Brunet, ciemna karnacja i ma jedno ucho...
Wyprosili ją wiec chodzi trzecia. Znowu to samo zadanie i trzecia kandydatka mówi:
-Brunet, ciemna karnacja i nosi soczewki.
Policjanci sprawdzaja w danych i rzeczywiście nosi soczewki. Przyjęli ją do pracy i z ciekawości pytają:
- Skąd pani wiedziała??
-No bo nie może nosic okularów. Przecież ma tylko jedno ucho...

This post was edited by groch55 on Jul 16 2010 02:21pm
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Jul 16 2010 02:24pm


wtf? :o
Member
Posts: 1,810
Joined: May 2 2009
Gold: 149.92
Jul 16 2010 04:09pm
Quote (2007 @ 16 Jul 2010 22:24)
http://www.youtube.com/watch?v=EIyixC9NsLI

wtf?  :o


dziwne
Member
Posts: 20,577
Joined: May 16 2006
Gold: 6.66
Jul 16 2010 04:27pm


to lepsze
Member
Posts: 3,419
Joined: May 27 2005
Gold: 3,368.50
Jul 16 2010 04:32pm
:O
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Jul 16 2010 04:33pm
Quote (prophet_of_doom @ 17 Jul 2010 00:32)
:O
http://www.pow3rhowze.com/pictures/upload/iFuckOnFirstDate.jpg


internet od euro2012?
Member
Posts: 3,419
Joined: May 27 2005
Gold: 3,368.50
Jul 16 2010 04:36pm
Quote (lszcz @ 17 Jul 2010 00:33)
internet od euro2012?

nie, od olimpiady w Londynie

Member
Posts: 30,566
Joined: Nov 1 2006
Gold: Locked
Warn: 10%
Jul 16 2010 04:40pm
Quote (czester666 @ Jul 17 2010 12:27am)
http://www.youtube.com/watch?v=B_pWTlN15bc

to lepsze


Quote (2007 @ Jul 16 2010 10:24pm)
http://www.youtube.com/watch?v=EIyixC9NsLI

wtf?  :o




Co za mózgojeby :D
Go Back To Polska Topic List
Prev1361362363364365410Next
Closed New Topic New Poll