Quote (Azurewrath @ Dec 5 2009 11:14pm)
Moze mi ktos strescic sytuacje na BL? Wszedzie pisza, ze laguje tam i ogolnie mala kultura i duzo dzieci. Chce sie dowiedziec czegos od ludzi tam grajacych gdyz mysle o przeniesieniu sie na ten serwer.
Jeden z największych i najstarszych (co daje o sobie znać w pierwszym dniu nowych contentów) serwerów, gdzie 90% to polacy. Czy jest dużo dzieci? Jak na każdym servie paru debili na /2 się znajdzie, ale większość jest raczej na poziomie. Lagi jak są to w Dalaranie albo jak WG jest, tak to nie ma raczej.
No i ten serw ma taki plus, że jak w RL spotkasz kogoś kto gra w wow'a to pewnie znajdziesz go na bl'u.