Quote (Alyx @ Sep 2 2016 08:45am)
jak wygląda teraz herbalism / minning ? Nadal garnizon czy powrót do normalnej farmy ?
normalnie a jeden kwiatek z azsuny u mnie na serwerze 17g ;d
/e ja gralem na spinebreakerze, turyalonie i defias brotherhood i ten 3ci najlepsiejszy
chociaz ja nie rajduje zbytnio wiec serwer i tak nie ma az takiego znaczenia
This post was edited by AsaroV on Sep 2 2016 02:49am