d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev1360361362363364412Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Sep 2 2016 01:58am
Minely juz 2 dni od premiery, a ja nie gralem. Najwiekszy odwyk od premiery wotlka xd
Member
Posts: 934
Joined: Sep 14 2010
Gold: 447.00
Sep 2 2016 02:02am
Pozer gdzie grasz?

Łatwy, to dawej powrót TMS Horda

:D

This post was edited by Bonanza on Sep 2 2016 02:02am
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Sep 2 2016 02:03am
Quote (Bonanza @ Sep 2 2016 10:02am)
Pozer gdzie grasz?

Łatwy gramy?

:D


Ja na cweling legionie bede gral pewnie od pazdziernika. Mam 2x100 gotowe na leveling ostry. We wrzesniu sesja i robota wiec nie mam czasu.
Member
Posts: 934
Joined: Sep 14 2010
Gold: 447.00
Sep 2 2016 02:05am
Quote (Latwiak @ Sep 2 2016 10:03am)
Ja na cweling legionie bede gral pewnie od pazdziernika. Mam 2x100 gotowe na leveling ostry. We wrzesniu sesja i robota wiec nie mam czasu.


Bieda, no nic, sam pogram
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Sep 2 2016 02:06am
Quote (Bonanza @ Sep 2 2016 10:05am)
Bieda, no nic, sam pogram


Jaki serwer? Plus masz dalej stare konto czy nowe zakladasz?
Member
Posts: 934
Joined: Sep 14 2010
Gold: 447.00
Sep 2 2016 02:09am
Quote (Latwiak @ Sep 2 2016 10:06am)
Jaki serwer? Plus masz dalej stare konto czy nowe zakladasz?


TMS Horda, ale transfer można zrobić wiadomo.

Mam przecież http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/Ksath/simple
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Sep 2 2016 02:13am
Quote (Bonanza @ Sep 2 2016 10:09am)
TMS Horda, ale transfer można zrobić wiadomo.

Mam przecież http://eu.battle.net/wow/en/character/the-maelstrom/Ksath/simple


Jak lubisz wywolywac bol zopy to serdecznie polecam polski legion. raiduje tam w chuj osob, a dodatkowo tradechat to kopalnia skarbow. napisalem ostatnio jednemu uzytkownikowi czym para sie jego mama zawodowo, to jak godzine pozniej wrocilem to dalej sie wyzywali o to samo xdddd
Member
Posts: 934
Joined: Sep 14 2010
Gold: 447.00
Sep 2 2016 02:22am
Quote (Latwiak @ Sep 2 2016 10:13am)
Jak lubisz wywolywac bol zopy to serdecznie polecam polski legion. raiduje tam w chuj osob, a dodatkowo tradechat to kopalnia skarbow. napisalem ostatnio jednemu uzytkownikowi czym para sie jego mama zawodowo, to jak godzine pozniej wrocilem to dalej sie wyzywali o to samo xdddd


nie lubię z polakami raidować właśnie, bo prędzej czy później dają dupy z dostępnością
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Sep 2 2016 02:48am
Quote (Alyx @ Sep 2 2016 08:45am)
jak wygląda teraz herbalism / minning ? Nadal garnizon czy powrót do normalnej farmy ?


normalnie a jeden kwiatek z azsuny u mnie na serwerze 17g ;d
/e ja gralem na spinebreakerze, turyalonie i defias brotherhood i ten 3ci najlepsiejszy
chociaz ja nie rajduje zbytnio wiec serwer i tak nie ma az takiego znaczenia


This post was edited by AsaroV on Sep 2 2016 02:49am
Member
Posts: 1,551
Joined: Nov 2 2011
Gold: 0.00
Sep 2 2016 03:03am
Quote (AsaroV @ 2 Sep 2016 09:48)
normalnie a jeden kwiatek z azsuny u mnie na serwerze 17g ;d
/e ja gralem na spinebreakerze, turyalonie i defias brotherhood i ten 3ci najlepsiejszy
chociaz ja nie rajduje zbytnio wiec serwer i tak nie ma az takiego znaczenia


ja natomiast polecam draenor EU.
Serwer high pop, a do tego jest w topce jesli chodzi o ekonomie serwera
http://www.wowuction.com/Global#tabs=0
Go Back To Polska Topic List
Prev1360361362363364412Next
Add Reply New Topic New Poll