Co sadzicie o lvlowaniu w Holy/disc ?
http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=17222935830&sid=1Ven ?
Quote (Anarchy51 @ 5 Dec 2009 14:36)
nie masz co z czasem robić?
postanowilem zrobic alta ;d .. a mam tylko 2 chary na """""HIGH"""" lvl ;d jednym jest wlasnie priest na 54 :DDDD, drugi to DK, ale nie chce DK :<
Gadalem wlasnie z kolesiem ktory wylevelowal priesta i mowi ze w discu latwiej sie expi niz shadow
This post was edited by zYwi3c on Dec 5 2009 06:39am