d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev13593603613623631680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2009 01:42pm
Quote (Elder33 @ 4 Dec 2009 20:14)
Z nudów się w końcu za alta wziąłem. BOOM-kin już w formie. 45lvl.


ja już 4 robie;d
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 4 2009 02:01pm
Quote (Anarchy51 @ 4 Dec 2009 21:42)
ja już 4 robie;d


zrob mi 1 ;D

Znacie kogos kto sprzedaje prepaidy za gold na TMS ?

This post was edited by zYwi3c on Dec 4 2009 02:07pm
Member
Posts: 4,983
Joined: Aug 25 2007
Gold: 248.00
Dec 4 2009 03:12pm
Znowu chujnia w bt. Znowu jakieś 3 gildie przyemigrowały - ofc Czesi.

Zaczyna mnie to już wkurwiać.
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2009 04:47pm
ding 80 :angry:

4days 10hours 4minutes 9seconds

This post was edited by Anarchy51 on Dec 4 2009 04:53pm
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Dec 4 2009 05:03pm
Quote (Anarchy51 @ Dec 5 2009 12:47am)
ding 80 :angry:

4days 10hours 4minutes 9seconds


jak ty miales 70 to ja mialem 50 i wbilem juz tydzien temu ;DD
Quote (Anarchy51 @ Dec 5 2009 01:18am)
ale ja w międzyczasie miałem życie ok


no ja tez spalem :<

This post was edited by LatwyEz on Dec 4 2009 05:23pm
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 4 2009 05:18pm
Quote (LatwyEz @ 5 Dec 2009 00:03)
jak ty miales 70 to ja mialem 50 i wbilem juz tydzien temu ;DD


ale ja w międzyczasie miałem życie ok
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Dec 5 2009 06:34am
Co sadzicie o lvlowaniu w Holy/disc ?

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=17222935830&sid=1

Ven ?

Quote (Anarchy51 @ 5 Dec 2009 14:36)
nie masz co z czasem robić?


postanowilem zrobic alta ;d .. a mam tylko 2 chary na """""HIGH"""" lvl ;d jednym jest wlasnie priest na 54 :DDDD, drugi to DK, ale nie chce DK :<

Gadalem wlasnie z kolesiem ktory wylevelowal priesta i mowi ze w discu latwiej sie expi niz shadow :O

This post was edited by zYwi3c on Dec 5 2009 06:39am
Member
Posts: 8,344
Joined: Nov 28 2006
Gold: 0.00
Dec 5 2009 06:36am
Quote (zYwi3c @ 5 Dec 2009 13:34)


nie masz co z czasem robić?
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Dec 5 2009 06:45am
Quote (zYwi3c @ Dec 5 2009 12:34pm)
Co sadzicie o lvlowaniu w Holy/disc ?

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=17222935830&sid=1

Ven ?



postanowilem zrobic alta ;d .. a mam tylko 2 chary na """""HIGH"""" lvl ;d jednym jest wlasnie priest na 54 :DDDD, drugi to DK, ale nie chce DK :<

Gadalem wlasnie z kolesiem ktory wylevelowal priesta i mowi ze w discu latwiej sie expi niz shadow :O


raczej not, shadow >>>
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Dec 5 2009 08:36am
Quote (zYwi3c @ Dec 5 2009 02:34pm)
Co sadzicie o lvlowaniu w Holy/disc ?

http://forums.worldofwarcraft.com/thread.html?topicId=17222935830&sid=1

Ven ?



postanowilem zrobic alta ;d .. a mam tylko 2 chary na """""HIGH"""" lvl ;d jednym jest wlasnie priest na 54 :DDDD, drugi to DK, ale nie chce DK :<

Gadalem wlasnie z kolesiem ktory wylevelowal priesta i mowi ze w discu latwiej sie expi niz shadow :O


1-50 holy/disc 50-80 shadow
Go Back To Polska Topic List
Prev13593603613623631680Next
Closed New Topic New Poll