d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Piłka Nożna 2 > Oficjalny Repost
Prev135363738391879Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 12 2014 03:33pm
Dobry mecz w Almerii.
Member
Posts: 17,135
Joined: Feb 13 2006
Gold: 0.00
Dec 12 2014 03:39pm
Quote (hehehehehe @ 12 Dec 2014 23:33)
Dobry mecz w Almerii.


Zajebisty.
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 12 2014 03:46pm
Quote (hehehehehe @ Dec 12 2014 09:33pm)
Dobry mecz w Almerii.


Ciezki mecz, jakby nie patrzec. Iker zajebisty karny, CR 2 bramki. 20 zwyciestwo z rzedu.
Teraz pora na KMŚ.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Dec 12 2014 04:28pm
Quote (hehehehehe @ Dec 12 2014 09:33pm)
Dobry mecz w Almerii.
Nawet nie wiedzialem, ze ktos dzis gra.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 12 2014 04:39pm
20 Consecutive wins for Real Madrid now.
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
Goals scored: 75
Goals conceded: 10
Clean sheets: 11
Member
Posts: 9,397
Joined: Aug 29 2006
Gold: 499.55
Dec 13 2014 01:57am
Quote (hehehehehe @ 12 Dec 2014 23:39)
20 Consecutive wins for Real Madrid now.
WWWWWWWWWWWWWWWWWWWW
Goals scored: 75
Goals conceded: 10
Clean sheets: 11


cisno krulewscy mocno poki co,
ale wiem ze swoich zrodel, ze:


pssst..! xd

pojdzie ez 1/8 lm, a potem wszystko zacznie sie pierdolic i beda lzy ronaldo xd
Member
Posts: 38,390
Joined: Jan 14 2009
Gold: 2,000.00
Dec 13 2014 06:28am
Quote (Pozer @ 13 Dec 2014 00:28)
Nawet nie wiedzialem, ze ktos dzis gra.


jakoś mnie to nie dziwi, że taki znawca co żyje we własnym świecie nie ma pojęcia co się dzieje poza jednym angielskim miastem
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold: 300.00
Dec 13 2014 06:58am
Quote (JohnyCage @ Dec 13 2014 12:28pm)
jakoś mnie to nie dziwi, że taki znawca co żyje we własnym świecie nie ma pojęcia co się dzieje poza jednym angielskim miastem


Podchodzi pod Aspergera :D
Member
Posts: 12,394
Joined: Jan 7 2008
Gold: 1,780.00
Dec 13 2014 11:05am
Real mistrzem jesieni.
Member
Posts: 21,831
Joined: Apr 23 2008
Gold: 178.33
Dec 13 2014 11:07am
Kurwa, co sędzia przekręcil Getafe ;D
I powiedz ktoś jeszcze, że Barcelona nie jest faworyzowana przez ta jebaną federację.

Gdyby do czegoś takiego doszło w meczu ligi podwórkowej to sędzia by spierdalał z buta przez 4 kolejne wsie i by go jeszcze ujebali.
A tutaj- w świetle fleszy, w majestacie regulaminu, kutas gwiżdże koniec meczu.
Japierdole.
Go Back To Polska Topic List
Prev135363738391879Next
Add Reply New Topic New Poll