d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Battlefield 4 > Temat Oficjalny
Prev1353637383982Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Dec 9 2013 04:43pm
Quote (cOr @ Dec 10 2013 12:36am)
no wlasnie specjalnie wszedzie dodaje "imo" "dla mnie" itd, sa gusta i gusta, mi ta gra po prostu nie podpasowala, albo potrzebuje wiecej czasu zeby sie przegryzc
ale tych crashy nie moge im darowac, przez pierwszy tydzien praktycznie w ogole nie moglem grac, teraz co kilka gier mam crash i sound loop. na ogol po czyms takim sie juz zniechecam i gry ponownie nie odpalam


No ja juz tydzien nie gralem, ale to raczej przez mnostwo materialu na uczelni. Teraz jeszcze ten godmode bug w DLC... Podejrzewam, ze za rok ta gra bedzie gotowa i dopracowana w 99%.
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Dec 10 2013 03:26am
Quote (Unsatiable @ Dec 10 2013 12:43am)
No ja juz tydzien nie gralem, ale to raczej przez mnostwo materialu na uczelni. Teraz jeszcze ten godmode bug w DLC... Podejrzewam, ze za rok ta gra bedzie gotowa i dopracowana w 99%.
za rok to bedzie zapowiedz bf5 xd

Member
Posts: 19,991
Joined: Jun 18 2009
Gold: 70.74
Warn: 10%
Dec 10 2013 03:31am
Quote (hehehehehe @ Dec 10 2013 11:26am)
za rok to bedzie zapowiedz bf5 xd


Bad Company 3 raczej bedzie, ale nawet w BF3 stosunkowo niedawno zmienili, ze gunner w chopperze nie moze miec ECM/Flar, a gra wyszla dawno.
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Dec 15 2013 02:23am
Zastanawiam się nad kupnem premium, jak myślicie warto?
W sumie jedyne co kusi to te dodatki bo pewnie każdy jeden będzie kosztował 60zł w górę.. a tak to już premiuma za 130 zł na alledrogo można złapać :)
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Dec 15 2013 03:12am
Quote (Redel @ 15 Dec 2013 09:23)
Zastanawiam się nad kupnem premium, jak myślicie warto?
W sumie jedyne co kusi to te dodatki bo pewnie każdy jeden będzie kosztował 60zł w górę.. a tak to już premiuma za 130 zł na alledrogo można złapać :)


pchaj wiecej kasy do EA, to dalej beda takie gowna robic
Member
Posts: 12,764
Joined: Mar 29 2008
Gold: 2.00
Dec 19 2013 12:30am
Quote (Kathorga @ 15 Dec 2013 11:12)
pchaj wiecej kasy do EA, to dalej beda takie gowna robic


Mnie gra się podoba więc pakuję :)

Działa Wam battlelog? Bo ja od wczoraj nie mogę się zalogować..
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Dec 19 2013 01:08am
Quote (Redel @ 19 Dec 2013 07:30)
Mnie gra się podoba więc pakuję :)

Działa Wam battlelog? Bo ja od wczoraj nie mogę się zalogować..


jak moze sie podobac gra, ktora nie dziala :<
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Dec 19 2013 01:36am
Quote (Redel @ Dec 15 2013 09:23am)
Zastanawiam się nad kupnem premium, jak myślicie warto?
W sumie jedyne co kusi to te dodatki bo pewnie każdy jeden będzie kosztował 60zł w górę.. a tak to już premiuma za 130 zł na alledrogo można złapać :)


jamam premium i aktywnie gram
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Dec 19 2013 08:07am
Quote (Redel @ Dec 15 2013 04:23am)
Zastanawiam się nad kupnem premium, jak myślicie warto?
W sumie jedyne co kusi to te dodatki bo pewnie każdy jeden będzie kosztował 60zł w górę.. a tak to już premiuma za 130 zł na alledrogo można złapać :)


moglbys kupic jakby ta gra nie byla w fazie beta
nowych dlc na pc i tak narazie nie bedzie bo "pracuja" nad podstawka wiec na co Ci
Member
Posts: 224
Joined: Dec 18 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 19 2013 08:50am
Ostatnio gralem u siebnei w bf 3 i o dziwo chodzi lepiej niz bc2, kompa mam poronionego, ale czulem sie jak na realnej wojnie, ale jednak w kazdym battlefieldzie odstrasza mnie ten odrzut z broni, czy to normalne?
Go Back To Polska Topic List
Prev1353637383982Next
Add Reply New Topic New Poll