Quote (cOr @ Dec 10 2013 12:36am)
no wlasnie specjalnie wszedzie dodaje "imo" "dla mnie" itd, sa gusta i gusta, mi ta gra po prostu nie podpasowala, albo potrzebuje wiecej czasu zeby sie przegryzc
ale tych crashy nie moge im darowac, przez pierwszy tydzien praktycznie w ogole nie moglem grac, teraz co kilka gier mam crash i sound loop. na ogol po czyms takim sie juz zniechecam i gry ponownie nie odpalam
No ja juz tydzien nie gralem, ale to raczej przez mnostwo materialu na uczelni. Teraz jeszcze ten godmode bug w DLC... Podejrzewam, ze za rok ta gra bedzie gotowa i dopracowana w 99%.