Quote (blejdowy @ 13 Aug 2013 13:04)
bedziemy napadac na ludzi z jsp heheeh
inb4 OJEJ MIALO BYC NA GUILD CHACIE
Ja wczoraj napadlem, ale to byl slaby pomysl

Ale spoko pare leveli i bedziemy gnebic tardka.
Quote (FOnline @ 13 Aug 2013 13:04)
pytanie odnosnie encounterow np z bandits czy group of thugs. Kiedy moge byc pewny ze im napierdole? z jakim armorem i bronia mozna juz na nich startowac i ktorym lvlem?
Rowniez jestem ciekaw.
This post was edited by Atanok on Aug 13 2013 05:05am