d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Neverwinter
Prev1353637383940Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 3 2013 04:06pm
Quote (Lewo @ 3 May 2013 22:25)
co to znaczy wipe?


reset lindura, muwi ci to cos?
Member
Posts: 6,262
Joined: Apr 2 2006
Gold: 6.66
May 3 2013 09:11pm
Zagralem sobie TR pare razy pvp. Z gorszymi statsami jak 15+/4/15+ ani razu nie skonczylem. Bardzo zbilansowana postac :D
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 4 2013 01:55am
Quote (groom @ May 4 2013 05:11am)
Zagralem sobie TR pare razy pvp. Z gorszymi statsami jak 15+/4/15+ ani razu nie skonczylem. Bardzo zbilansowana postac :D


No ja np nie widziałem ani razu takich ratów u rogala :D

JAK KOLEDZY JAKIE LEVERE, róbcie kurwa ~35 bo nie mam z kim na smoka iść ;__;
+
Przypominam że najlepsza gildia w grze <DRAGON POLAND WARRIORZ> przyjmuje nowych członków hehe
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 4 2013 02:05am
Quote (Lander @ May 4 2013 08:55am)
No ja np nie widziałem ani razu takich ratów u rogala :D

JAK KOLEDZY JAKIE LEVERE, róbcie kurwa ~35 bo nie mam z kim na smoka iść ;__;
+
Przypominam że najlepsza gildia w grze <DRAGON POLAND WARRIORZ> przyjmuje nowych członków hehe


w wowie na tmsie byla taka gildia, to byli szwedzi ktorzy nienawidzili polakow
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 4 2013 02:06am
Quote (TardekTJK @ May 4 2013 10:05am)
w wowie na tmsie byla taka gildia, to byli szwedzi ktorzy nienawidzili polakow


wiem, gralem tam. Wentyl przypomniał :D

/e tzn nie wiedzialem ze to szwedzi byli

This post was edited by Lander on May 4 2013 02:07am
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2013 02:08am
Quote (Lander @ 4 May 2013 08:55)
No ja np nie widziałem ani razu takich ratów u rogala :D

JAK KOLEDZY JAKIE LEVERE, róbcie kurwa ~35 bo nie mam z kim na smoka iść ;__;
+
Przypominam że najlepsza gildia w grze <DRAGON POLAND WARRIORZ> przyjmuje nowych członków hehe


Gdyby nie ta obciachowa nazwa gildii to bym wbił....
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
May 4 2013 02:09am
Quote (Lander @ May 4 2013 09:06am)
wiem, gralem tam. Wentyl przypomniał :D

/e tzn nie wiedzialem ze to szwedzi byli


chue chue
pogralbym w ta nigdyzime ale mi sie nie chce
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
May 4 2013 02:09am
patch server lezy?

Quote (EustachyMotyka @ 4 May 2013 10:08)
Gdyby nie ta obciachowa nazwa gildii to bym wbił....


my dzis zakladac bedziemy jakas 'normalna' :P
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
May 4 2013 02:11am
Quote (Promote @ May 4 2013 10:09am)
patch server lezy?



my dzis zakladac bedziemy jakas 'normalna' :P


no chyba was pojebało ;D

znowu sie wysypały serwery
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
May 4 2013 02:13am
Quote (Lander @ 4 May 2013 09:11)
no chyba was pojebało ;D

znowu sie wysypały serwery


landur, masz na btn ustawione jakies rss?
Go Back To Polska Topic List
Prev1353637383940Next
Closed New Topic New Poll