☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> World Of Warcraft > Temat Oficjalny
Prev
1
35
36
37
38
39
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 86564
Replies: 4117
Track Topic
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#361
Oct 16 2012 12:56pm
Quote (kielon @ Oct 16 2012 08:42pm)
elo wracam do gry moze mi dac ktos scrolla ? mam odpowiednie konto
pmnij maila czy co tam czeba bylo
#362
Oct 16 2012 01:04pm
Inappropriate Post Content
Kocio
Member
Posts: 7,841
Joined: Feb 18 2010
Gold
:
6,939.00
#363
Oct 16 2012 04:08pm
No i dobrze że blizzard się w końcu wziął za te nielegalne RAFy , wszyscy co korzystali z tego nagminnie i tak sobie opłacali czas gry powinni dostać jeszcze perm bana na wszystkie konta
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#364
Oct 16 2012 10:33pm
Quote (Kocio @ Oct 17 2012 12:08am)
No i dobrze że blizzard się w końcu wziął za te nielegalne RAFy , wszyscy co korzystali z tego nagminnie i tak sobie opłacali czas gry powinni dostać jeszcze perm bana na wszystkie konta
bol dupy no acc na polske :>?
PeZet
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
3,583.00
#365
Oct 21 2012 04:57am
Hej
Szukam gildii na Burning Legion najlepiej polskiej, która mogłaby przyjąć nowicjusza w WoWie
Traba
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold
:
4,485.00
#366
Oct 21 2012 06:45am
Quote (Przemozeus @ 21 Oct 2012 11:57)
Hej
Szukam gildii na Burning Legion najlepiej polskiej, która mogłaby przyjąć nowicjusza w WoWie
/w Valkyrie. Accidentally to dobra gildia do levelowania.
This post was edited by Traba on Oct 21 2012 06:46am
Latwiak
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold
:
3.56
Warn: 70%
#367
Oct 21 2012 08:06am
Quote (Traba @ Oct 21 2012 02:45pm)
/w Valkyrie. Accidentally to dobra gildia do levelowania.
niestety valkyrie juz nie gra ale vesparion przyjmuje wciaz
Elder33
Member
Posts: 4,379
Joined: May 5 2006
Gold
:
300.00
#368
Oct 21 2012 08:27am
Quote (Latwiak @ Oct 21 2012 02:06pm)
niestety valkyrie juz nie gra ale vesparion przyjmuje wciaz
Czyżby? Nie gra priestem jak kiedyś, ale
http://eu.battle.net/wow/en/character/burning-legion/Valkirië/advanced
.
PeZet
Member
Posts: 10,975
Joined: Aug 31 2007
Gold
:
3,583.00
#369
Oct 21 2012 09:03am
A w ally?
1970
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold
:
0.01
#370
Oct 21 2012 10:05am
Quote (Przemozeus @ 21 Oct 2012 17:03)
A w ally?
Tam nie ma.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
35
36
37
38
39
412
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact