d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 > Temat Oficjalny
Prev135363738392670Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 23 2012 09:52am
jak wbilem 12 lvl dh to padlem na cycki. Zrobili z tego (przynajmniej tak to wyglada) hybryde amazonki, paladyna i zabojczyni z d2 :D jak zobaczylem skill w ktorym sie rzuca szurikenami, i latają jak hammery to śmiechłem
Banned
Posts: 859
Joined: Dec 17 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Mar 23 2012 09:56am
Quote (Kathorga @ 23 Mar 2012 16:52)
jak wbilem 12 lvl dh to padlem na cycki. Zrobili z tego (przynajmniej tak to wyglada) hybryde amazonki, paladyna i zabojczyni z d2 :D  jak zobaczylem skill w ktorym sie rzuca szurikenami, i latają jak hammery to śmiechłem


czyli przyznajesz ze DH jest op, tak ?
Member
Posts: 11,147
Joined: Feb 8 2009
Gold: 190.00
Mar 23 2012 09:59am
Quote (l0ven @ Mar 23 2012 03:56pm)
czyli przyznajesz ze DH jest op, tak ?


naprawde?
Quote (Kathorga @ Mar 23 2012 03:52pm)
jak wbilem 12 lvl dh to padlem na cycki. Zrobili z tego (przynajmniej tak to wyglada) hybryde amazonki, paladyna i zabojczyni z d2 :D  jak zobaczylem skill w ktorym sie rzuca szurikenami, i latają jak hammery to śmiechłem


Quote (Kathorga @ Mar 23 2012 09:59am)
Moj boze. Jezeli chodzi o bete to nie biorac pod uwage doctora (bo nei gralem) to dh jest taki slaby ze wlosy deba staja. Do pokoju z ktorych z 4 sztandarow spawnuja sie szkielety z drugim dh nie moglismy nawet wejsc. Przyszedl barb, uzyl kilku skilli i pokoj wyczyszczony :D Ciekawe co bedzie w late game
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Mar 23 2012 09:59am
Quote (l0ven @ Mar 23 2012 05:56pm)
czyli przyznajesz ze DH jest op, tak ?


l0ven jest op
Member
Posts: 25,170
Joined: Apr 24 2009
Gold: 2,940.00
Mar 23 2012 10:30am
Quote (Tomeczek @ 23 Mar 2012 16:59)
l0ven jest op


nie śmiejcie się, to jest znawca z najwyższej półki
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 23 2012 10:36am
No i zapomnialem dodac, dh jest bardzo uzalezniony od jakosci broni/ekwipunku. Niby jak kazda postac, ale reszta sie w becie gra duzo latwiej (jak juz pisalem)
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Mar 23 2012 11:17am
wlaczcie swoje downloadery bo sciagam bete i wolno leci k
Member
Posts: 16,822
Joined: Apr 22 2007
Gold: 328.12
Mar 23 2012 11:22am
atm jak dla mnie monk > wiz > barb > dh
Member
Posts: 1,583
Joined: Feb 20 2006
Gold: 1,387.56
Mar 23 2012 11:25am
l0ven jest tym o którym mówią legendy "Ten co przeszedł Diablo 3 oglądając konferencje Blizzarda"

Czas apokalipsy nadchodzi.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Mar 23 2012 12:37pm
Quote (D2SaTaN @ Mar 23 2012 07:17pm)
wlaczcie swoje downloadery bo sciagam bete i wolno leci k


a skond masz klucz :o
Go Back To Polska Topic List
Prev135363738392670Next
Closed New Topic New Poll