Quote (l0ven @ Mar 23 2012 03:56pm)
czyli przyznajesz ze DH jest op, tak ?
naprawde?
Quote (Kathorga @ Mar 23 2012 03:52pm)
jak wbilem 12 lvl dh to padlem na cycki. Zrobili z tego (przynajmniej tak to wyglada) hybryde amazonki, paladyna i zabojczyni z d2 :D jak zobaczylem skill w ktorym sie rzuca szurikenami, i latają jak hammery to śmiechłem
Quote (Kathorga @ Mar 23 2012 09:59am)
Moj boze. Jezeli chodzi o bete to nie biorac pod uwage doctora (bo nei gralem) to dh jest taki slaby ze wlosy deba staja. Do pokoju z ktorych z 4 sztandarow spawnuja sie szkielety z drugim dh nie moglismy nawet wejsc. Przyszedl barb, uzyl kilku skilli i pokoj wyczyszczony

Ciekawe co bedzie w late game