d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Dc Universe Online > Oficjalnym Tematem Sie Staje
Prev1353637383977Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 01:50pm
Quote (rexxer @ 15 Nov 2011 22:45)
wykonuj misje po 30 lvlu, ktore sa hujowe robilem z liga w 4 osoby je i moba jednego bilismy jakies 5-7 min

a mobow do zabicia 5 + 10 jakis innego typu troche slabsze


DUO, DUO i jeszcze raz duo. A potem daily challenges z watchtower. One daja marks of triupmh, w kazdym razie te pod t1 gear.

**chujowe

This post was edited by LightMaFire on Nov 15 2011 01:51pm
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 02:14pm
daily? a gdzie je dostaje
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
Nov 15 2011 03:19pm
KAKASH TY CHUJUUUUUUUUUUUUUUU
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 03:22pm
Quote (D2SaTaN @ 16 Nov 2011 00:19)
KAKASH TY CHUJUUUUUUUUUUUUUUU


Bo sie kurwa pytasz o bzdury ktore mozna wygooglwac m8 a ja mam nauke na jutro ;C
I jeszcze PvP grasz, to keruje jak masz nas nie wspomagac w wojnie ze zlem m8

This post was edited by LightMaFire on Nov 15 2011 03:22pm
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 03:24pm
Quote (LightMaFire @ Nov 15 2011 10:22pm)
Bo sie kurwa pytasz o bzdury ktore mozna wygooglwac m8 a ja mam nauke na jutro ;C
I jeszcze PvP grasz, to keruje jak masz nas nie wspomagac w wojnie ze zlem m8


chyba pojde na pve bo to jest sraka maksymalna. Pingwina bilismy na duo z 4 razy zanim go zabilismy ._. koles zamiast go bic to rzuca beczkami w sciane, jajebie.
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 03:26pm
Quote (vyyj @ 16 Nov 2011 00:24)
chyba pojde na pve bo to jest sraka maksymalna. Pingwina bilismy na duo z 4 razy zanim go zabilismy ._. koles zamiast go bic to rzuca beczkami w sciane, jajebie.


Y, dawaj, porobimy dua, a jak dogearujemy wszyscy to bedziemy alerty hard robic m889
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 03:28pm
Quote (LightMaFire @ Nov 15 2011 10:26pm)
Y, dawaj, porobimy dua, a jak dogearujemy wszyscy to bedziemy alerty hard robic m889


Tyle, ze nie chce mi sie bic od nowa :c Hmm, moze jakos do weekendu pogram na PvP i jak sie nic nie zmieni, to spierdalam bo i tak przyda mi sie Twoja pomoc z ogarnieciem tierow, buildow, slangu etc.
Member
Posts: 3,816
Joined: Mar 18 2006
Gold: 0.00
Nov 15 2011 03:42pm
Quote (vyyj @ 16 Nov 2011 00:28)
Tyle, ze nie chce mi sie bic od nowa :c Hmm, moze jakos do weekendu pogram na PvP i jak sie nic nie zmieni, to spierdalam bo i tak przyda mi sie Twoja pomoc z ogarnieciem tierow, buildow, slangu etc.


Moja wiedza to 3 dni czytania forum i dc wiki m8, nie duzo ;)
Member
Posts: 3,207
Joined: Sep 14 2011
Gold: 0.00
Warn: 10%
Nov 15 2011 03:46pm
Quote (LightMaFire @ Nov 15 2011 10:42pm)
Moja wiedza to 3 dni czytania forum i dc wiki m8, nie duzo ;)


Ja mam zawsze z tym problem :c w chuj mi sie nei chce. Chociaz wiem, ze raz przeczytam i bede wiedzial, to i tak jak widze sciane tekstu zamykam okno. Moglbys podac pm albo tutaj najwazniejsze linki? Chociaz to bym sobie przeczytal;c
Member
Posts: 1,135
Joined: Mar 21 2011
Gold: 1,796.89
Warn: 20%
Nov 15 2011 04:09pm
5lvl na pve
Go Back To Polska Topic List
Prev1353637383977Next
Add Reply New Topic New Poll