d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Apple > Temat Oficjalny
Prev13536373839339Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,754
Joined: May 23 2010
Gold: 3,000.01
Jan 8 2012 04:32am
Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ Jan 8 2012 11:20am)
rozumiem, dzieki.
widze, ze roznica w cenie miedzy 4, a 4s jest dosc spora. czy ona wynika po prostu z kosmicznych cen apple czy naprawde ten 4s oferuje o niebo lepsze funkcje od zwyklej czworki?

e;
no wlasnie chodzilo mi o to co elfisher napisal. co to jest ta retina w ogole?


Aparat w 4s jest znacznie lepszy niz w 4, a nawet wiecej - podobno jest to najlepszy jakosciowo aparat kiedykolwiek wbudowany w telefonach. Ale czy warto wylozyc te dodatkowe pieniadze na lepszy procesor i aparat, to nie wiem, sam zdecyduj :)
Banned
Posts: 585
Joined: Nov 18 2011
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jan 8 2012 04:35am
Quote (IHateEverythingAboutYou @ Jan 8 2012 11:32am)
Aparat w 4s jest znacznie lepszy niz w 4, a nawet wiecej - podobno jest to najlepszy jakosciowo aparat kiedykolwiek wbudowany w telefonach. Ale czy warto wylozyc te dodatkowe pieniadze na lepszy procesor i aparat, to nie wiem, sam zdecyduj :)


a jak wyglada roznica w aparacie 3gs a 4?

inb4: sprawdz sobie w google
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jan 8 2012 04:36am
Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ 8 Jan 2012 11:31)
kurwa...
prawde powiedziawszy to jak bys mnie kojarzyl na tym forum to bys inaczej spojrzal na mojego posta



moglbys podac przykladowe ceny uzywek 3gs (to juz wiem, ze ~800 zl ;d), a uzywki 4?
ponadto ten wyswietlacz to naprawde taka istotna zmiana czy moge komfortowo przegladac neta na trojce?


uzywki ip4 ~1.5k, nowki 2k+
wyswietlacz jest kozacki, mam itoucha 4g i jest roznica zauwazalna, ale na 3gsie czesto neta przegladam i nigdy sie nie skarylem na mala rozdzielczosc/rozmiar ekranu.

Quote (IHateEverythingAboutYou @ 8 Jan 2012 11:32)
Aparat w 4s jest znacznie lepszy niz w 4, a nawet wiecej - podobno jest to najlepszy jakosciowo aparat kiedykolwiek wbudowany w telefonach. Ale czy warto wylozyc te dodatkowe pieniadze na lepszy procesor i aparat, to nie wiem, sam zdecyduj :)


podobno jedynie n8 przebija 4s, ale masz racje, zdjecia kozackie robi. zapomnialem o tym bo nie uzywam aparatu w telefonie B)
Banned
Posts: 585
Joined: Nov 18 2011
Gold: 0.00
Warn: 70%
Jan 8 2012 04:39am
dobra, tutaj sobie wyszukalem: http://www.apple.com/pl/iphone/compare-iphones/
sporo roznic miedzy 3gs, a 4.
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Jan 10 2012 10:39am
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Jan 10 2012 10:53am
Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ 8 Jan 2012 01:51)
ktory z dostepnych na rynku iphone jest najlepszy uwzgledniajac stosunek jakosci / dostepnosci / mozliwosci do ceny
od razu mowie, ze najnowszy 4s (czy jaki tam jest najnowszy) mnie nie interesuje, bo szkoda mi tyle pieniedzy na telefon



chcesz kupic iphone, ale nie masz na niego kasy. kup lepiej cos mocnego na androidzie.


Quote (elfisher @ 8 Jan 2012 12:27)
wyswietlacz :) retina ma dwukrotnie wieksza rozdzielczosc od 3gs (640x960 vs 320x480).
4s jest drogi bo jest nowy. malo kto ma je w polsce i ciezko trafic tania uzywke. wyglada tak samo jak 4, zbudowany z tych samych materialow. rozni sie jedynie procesorem (a5, dwurdzeniowy 800mhz vs a4 1ghz) i siri + nie ma jeszcze untethered jb dla 4s. dodatkowo 4s zjada dwukrotnie wiecej danych przy przegladaniu internetu.


ahahahahaahahahahahaha
wiekszej bzdury jeszcze nie czytalem tutaj

This post was edited by imnoise on Jan 10 2012 10:55am
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jan 10 2012 11:35am
ściągam gta 3 :wub:
Member
Posts: 14,119
Joined: Jul 4 2006
Gold: 4.00
Jan 10 2012 04:55pm
Quote (elfisher @ 8 Jan 2012 12:27)
wyswietlacz :) retina ma dwukrotnie wieksza rozdzielczosc od 3gs (640x960 vs 320x480).
4s jest drogi bo jest nowy. malo kto ma je w polsce i ciezko trafic tania uzywke. wyglada tak samo jak 4, zbudowany z tych samych materialow. rozni sie jedynie procesorem (a5, dwurdzeniowy 800mhz vs a4 1ghz) i siri + nie ma jeszcze untethered jb dla 4s. dodatkowo 4s zjada dwukrotnie wiecej danych przy przegladaniu internetu.

Cztero- a nie dwukrotnie wieksza rozdzielczosc.
Czytaj dokładniej te artykuły, ludzie z ip4s zuzywaja wiecej danych, a nie telefon.

Programuje ktoś na ios?

This post was edited by toyo on Jan 10 2012 04:56pm
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Jan 25 2012 04:35am
Apple’s profit of $13.1 billion was equal to their revenue in Q4 2010

Apple added $38 billion in cash to its reserves just in the past year alone, as Horace Dediu points out. They now have $97.6 billion in cash and equivalents

Apple’s cash hoard alone is worth more than all but 52 companies on Earth

Apple earned more money last quarter than the entire company was worth (in terms of market cap) just eight years ago

It was only October of 2010 when Apple passed Microsoft in terms of revenue. At the time, Apple posted $20.34 billion — they’re well beyond double that now. Microsoft’s most recent quarter saw record revenue of $20.9 billion. Again, Apple came in at $46.33 billion.

Apple’s profit for the entire year now beats Google’s revenue for the entire year

Apple’s profit last quarter was $3 billion more than all of Hollywood’s gross box office receipts for all of last year

At over $400 billion, Apple is now worth more than Greece
Member
Posts: 21,881
Joined: Mar 7 2009
Gold: 96.00
Warn: 80%
Jan 25 2012 05:15am
fayne te ajpony ale jak trzeba bulic 600-700 zł za 2 letnia mocno zjebana uzywke 3gs to ja kurwa dziekuje, wyjde balkonem
cena nieadekwatna do mozliwosci nawet biorac pod uwage "elitarnosc" marki
Go Back To Polska Topic List
Prev13536373839339Next
Add Reply New Topic New Poll