Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ 8 Jan 2012 11:31)
kurwa...
prawde powiedziawszy to jak bys mnie kojarzyl na tym forum to bys inaczej spojrzal na mojego posta
moglbys podac przykladowe ceny uzywek 3gs (to juz wiem, ze ~800 zl ;d), a uzywki 4?
ponadto ten wyswietlacz to naprawde taka istotna zmiana czy moge komfortowo przegladac neta na trojce?
uzywki ip4 ~1.5k, nowki 2k+
wyswietlacz jest kozacki, mam itoucha 4g i jest roznica zauwazalna, ale na 3gsie czesto neta przegladam i nigdy sie nie skarylem na mala rozdzielczosc/rozmiar ekranu.
Quote (IHateEverythingAboutYou @ 8 Jan 2012 11:32)
Aparat w 4s jest znacznie lepszy niz w 4, a nawet wiecej - podobno jest to najlepszy jakosciowo aparat kiedykolwiek wbudowany w telefonach. Ale czy warto wylozyc te dodatkowe pieniadze na lepszy procesor i aparat, to nie wiem, sam zdecyduj

podobno jedynie n8 przebija 4s, ale masz racje, zdjecia kozackie robi. zapomnialem o tym bo nie uzywam aparatu w telefonie